Nikola Paunović Support - FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za sve fanove Nikole P.!
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Generalna diskusija o Ani

Go down 
+37
**Zorana**
MaRiJaNa_
DunjalovesPidza<3
_Dixy
aamy
taca_nidza_fan
GagaVoliPidzu
DzoANA
Kako je lepo biti glup xD
Winnie
_EmA_95
Sanya88
MaRiZZa_94_P
nikola_kg
Mai4ka
Johny's girlfriend
...Black_Angel...
> Žex <
Ikac92
-MILOS-
Nymeria
Monika loves Nikola
Tixy
Jelena loves Dzoni
*vaja*
*Cami*
Lothesse
Sanja
Jasnica
N!na
*Irena94*
x B i m x
M.[Nikola<345]
Irena
Elena^
*Martica*
Alisa
41 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor/icaPoruka
alternativka :]
Početnik
Početnik
alternativka :]


Broj postova : 68
Registration date : 12.12.2008

Generalna diskusija o Ani - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Ani   Generalna diskusija o Ani - Page 6 Emptypon 05 sij 2009, 17:31

Ana je kao osoba super.
Ali ne i vokalno, bar po mome mišljenju.
A tek one frizure :D
ii neodoljivo podseća na Pink, šta nije?
[Vrh] Go down
*Martica*
Najveći fan Nikole P.!
Najveći fan Nikole P.!
*Martica*


Female Broj postova : 1074
Age : 30
Lokacija : Nish
Registration date : 12.11.2008

Generalna diskusija o Ani - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Ani   Generalna diskusija o Ani - Page 6 Emptypon 05 sij 2009, 17:43

Mnogo mi je drago zbog Anee...Dobila je prelepu pesmu i bice hit 100%...
[Vrh] Go down
Srpkinja
Na putu ka zvijezdama
Na putu ka zvijezdama
Srpkinja


Female Broj postova : 173
Registration date : 03.01.2009

Generalna diskusija o Ani - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Ani   Generalna diskusija o Ani - Page 6 Emptyuto 10 vel 2009, 05:55

Lothesse je napisao/la:
Djole i Ana,Nikola i Ivana :P
Generalna diskusija o Ani - Page 6 294596
ana je bzv, skroz Generalna diskusija o Ani - Page 6 894557 Generalna diskusija o Ani - Page 6 133398 Generalna diskusija o Ani - Page 6 278351
[Vrh] Go down
Monika loves Nikola
Moderator
Moderator
Monika loves Nikola


Female Broj postova : 52
Age : 31
Lokacija : Kragujevac
Registration date : 15.11.2008

Generalna diskusija o Ani - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Ani   Generalna diskusija o Ani - Page 6 Emptyned 22 oľu 2009, 10:02

Slatkica, sva je dobra,nezna,fina...Anaaaa,samo napred... :D
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/monikafekri
only me
Početnik
Početnik
only me


Broj postova : 8
Registration date : 14.03.2009

Generalna diskusija o Ani - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Ani   Generalna diskusija o Ani - Page 6 Emptysub 04 tra 2009, 03:26

Generalna diskusija o Ani - Page 6 397619 Ane,The Best!

03.04.2009. | 19:42

srpski tabloidi bruje, a metkovčanka demantira vezu s kolegom iz ‘operacije trijumf’
Ana Bebić: Ne ljubim Nikolu Paunovića!

Iako su srpski mediji “razvalili” vijest kako je hrvatska predstavnica na prvom regionalnom glazbenom reality showu “Operacija Trijumf”, Metkovčanka Ana Bebić, u vezi s Kragujevčaninom Nikolom Paunovićem, nekadašnjim kolegom s Akademije, te kako to vezu kriju, Ana nam je u telefonskom razgovoru smjesta dematirala navodnu ljubavnu priču.

- Nikola i ja ne krijemo ljubav od javnosti, jer ljubavi među nama nema. Nikola je super, ali samo kao prijatelj - kazala nam je mlada pjevačica, koja zajedno s kolegicom Sonjom Bakić dijeli stan u Beogradu, gdje se pripremaju za veliku turneju koja starta beogradskim koncertom u “Sava centru”.

- Svaki dan imamo probe i pripreme za koncert odlično teku. Ja ću izvesti svoje dvije pjesme “Preživjet ću” i “Mrzim spore stvari”, koju sam izvela na ovogodišnjoj Dori. Ostatak repertoara je tajna... - veli Ana, dodajući kako ćemo je uskoro vidjeti i u Hrvatskoj.

Naime, uskoro će s Aleksandrom Belovim, makedonskim kolegom iz OT-a, gostovati na festivalu u Makarskoj.

- Ovdje sam se odlično snašla, družim se, zabavljam i veselim beogradskom koncertu. Ipak, velika mi je želja da se turneja nastavi i u Hrvatskoj - poručuje simpatična Metkovka.

http://www.slobodnadalmacija.hr/Spektakli/tabid/79/articleType/ArticleView/articleId/48970/Default.aspx
[Vrh] Go down
only me
Početnik
Početnik
only me


Broj postova : 8
Registration date : 14.03.2009

Generalna diskusija o Ani - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Ani   Generalna diskusija o Ani - Page 6 Emptysub 04 tra 2009, 03:27

Bojan Marović: Ana Bebić me je razoružala svojim osmijehom!

...........
Sada, kada je sve gotovo, možeš li nam reći jesi li imao svog favorita?Pa svi se na takva takmičenja prijavljuju da bi ostvarili uspjeh, pokazali se javnosti, osvojili nagradu i tome slično. Zamislite samo koliko tim ljudima znači kada ih neko javno pohvali i kaže da vjeruje u njihov uspjeh ili, nasuprot tome, iznese ne baš lijepo mišljenje o njima....Iako je sve gotovo, ipak ću se suzdržati od ovog odgovora, samo ću kratko reći da je Ana Bebić bila pravo osvježenje na sceni...

Da li bi sa nekim od studenata snimio duet?
S Anom Bebić bih sigurno snimio duet. Njena ljupkost nikog nije ostavila ravnodušnim, a osmijehom kojim plijeni uspijeva da razoruža svakog muškarca, pa tako i mene.
............

Postoji li određeni tip djevojke koji te posebno privlači?
Odgovoriću ti diplomatski, sve su žene lijepe i sve mi na neki način privlače pažnju. A mogu ponoviti još jednom da me nasmijane i ljupke cure, kao što je Ana Bebić, najlakše privuku.
.............
http://www.svet.rs/clanak/bojan-marovi%C4%87-ana-bebi%C4%87-me-je-razoru%C5%BEala-svojim-osmijehom
[Vrh] Go down
N!na
Admin
Admin
N!na


Female Broj postova : 2065
Age : 32
Registration date : 16.11.2008

Generalna diskusija o Ani - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Ani   Generalna diskusija o Ani - Page 6 Emptysub 04 tra 2009, 04:46

only me je napisao/la:
Bojan Marović: Ana Bebić me je razoružala svojim osmijehom!

...........
Sada, kada je sve gotovo, možeš li nam reći jesi li imao svog favorita?Pa svi se na takva takmičenja prijavljuju da bi ostvarili uspjeh, pokazali se javnosti, osvojili nagradu i tome slično. Zamislite samo koliko tim ljudima znači kada ih neko javno pohvali i kaže da vjeruje u njihov uspjeh ili, nasuprot tome, iznese ne baš lijepo mišljenje o njima....Iako je sve gotovo, ipak ću se suzdržati od ovog odgovora, samo ću kratko reći da je Ana Bebić bila pravo osvježenje na sceni...

Da li bi sa nekim od studenata snimio duet?
S Anom Bebić bih sigurno snimio duet. Njena ljupkost nikog nije ostavila ravnodušnim, a osmijehom kojim plijeni uspijeva da razoruža svakog muškarca, pa tako i mene.
............

Postoji li određeni tip djevojke koji te posebno privlači?
Odgovoriću ti diplomatski, sve su žene lijepe i sve mi na neki način privlače pažnju. A mogu ponoviti još jednom da me nasmijane i ljupke cure, kao što je Ana Bebić, najlakše privuku.
.............
http://www.svet.rs/clanak/bojan-marovi%C4%87-ana-bebi%C4%87-me-je-razoru%C5%BEala-svojim-osmijehom

xexex dusa :D
Ma Ana je prava fatalna zena izgleda xD
[Vrh] Go down
Srpkinja
Na putu ka zvijezdama
Na putu ka zvijezdama
Srpkinja


Female Broj postova : 173
Registration date : 03.01.2009

Generalna diskusija o Ani - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Ani   Generalna diskusija o Ani - Page 6 Emptysub 04 tra 2009, 06:49

Ljudi nemojte mi to raditi! Generalna diskusija o Ani - Page 6 324181 Generalna diskusija o Ani - Page 6 324181 Generalna diskusija o Ani - Page 6 324181 Jos treba i Bojan da mi se zgadi Generalna diskusija o Ani - Page 6 324181 Salim se..... Generalna diskusija o Ani - Page 6 324181 :P
[Vrh] Go down
Sponsored content





Generalna diskusija o Ani - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Ani   Generalna diskusija o Ani - Page 6 Empty

[Vrh] Go down
 
Generalna diskusija o Ani
[Vrh] 
Stranica 6 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Generalna diskusija
» Generalna diskusija o Ani
» Generalna diskusija o Miki...
» Generalna diskusija o Vukasinu
» Generalna diskusija o Nini

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Nikola Paunović Support - FORUM :: Ana Bebić-
Forum(o)Bir: