Nikola Paunović Support - FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za sve fanove Nikole P.!
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Odrzao obecanje...

Go down 
+11
_Dixy
**Zorana**
Jelena loves Dzoni
Ruki
Kako je lepo biti glup xD
MaRiJaNa_
Alisa
Sanja
*Martica*
> Žex <
N!na
15 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
N!na
Admin
Admin
N!na


Female Broj postova : 2065
Age : 32
Registration date : 16.11.2008

Odrzao obecanje... Empty
PostajNaslov: Odrzao obecanje...   Odrzao obecanje... Emptyned 11 sij 2009, 13:25

Odrzao obecanje... N1050320712_30267962_6671

I jos neke vesti o njemu...oko 3 ujutru se vratio iz Sarajeva a u utorak ide u Banja Luku...ima trenutno dva profila na facebook-u a opet nema dovoljno mesta za prihvatanje svih osoba...Evo i odgovorio je na par pitanja:
U pokusaju da odgovorim na sto vise poruka, poceo sam da tiltujem, pa sam odlucio da ovim putem odgovorim na nekoliko stvari koje se ponavljaju...

1.Hvala svima koji su mi cestitali, i hvala na svim divnim recima koje ste mi uputili.

2. Ne znam kada i kako pocinje turneja, jer jos nismo imali razgovor povodom toga.

3. Sto se tice pesme "Niko kao ja", odlucio sam da vam fotografisem papir na kome sam je napisao i sa koga sam citao. To je jedini pisani primerak, jer je nisam prepisivao. Ima i kojekakve sare po sebi, ali oprosticete.

4. Uspehom sam prezadovoljan, i uopste nisam razocaran sto nisam pobedio. Drago mi je sto imam takve fanove. To je sve sto je bitno.

5. Da, ja sam pravi Vukasin. :)

6. Sve vase poruke ce biti procitane, obecavam, ali mi je za to potrebno vreme koje trenutno nemam.

7. Za one koji iscekuju moj CD: Ne znam kada i kako ce to da se desi, ali ako budem imao neki veci komad vremena, snimicu vam par stvari sam, uz gitaru, naravno ako zelite.

8. Jos jednom hvala, i molim vas za razumevanje u vezi poruka i postova. Shvatate valjda da je fizicki neizvodljivo da odgovorim na sve. A ako me poznajete bar malo, videcete da ovaj post pokazuje moju zelju da vam uzvratim za sve sto ste ucinili za mene i moj boravak na akademiji.


Hvala.

Vukasin Brajic, Operisan od Trijumfa. ;)
[Vrh] Go down
> Žex <
Super član
Super član
> Žex <


Female Broj postova : 300
Age : 30
Registration date : 23.11.2008

Odrzao obecanje... Empty
PostajNaslov: Re: Odrzao obecanje...   Odrzao obecanje... Emptyned 11 sij 2009, 13:33

hehe, koji lik... :D :D :D
i pored ovog coveka da pobedi ona koala... :S al' ajd... :)
[Vrh] Go down
N!na
Admin
Admin
N!na


Female Broj postova : 2065
Age : 32
Registration date : 16.11.2008

Odrzao obecanje... Empty
PostajNaslov: Re: Odrzao obecanje...   Odrzao obecanje... Emptyned 11 sij 2009, 13:46

CAR! :D

Samo ce vreme pokazati ko je trebao da pobedi...i ko ce imat ivise uspeha Koala ili Ubica Favorita :D
[Vrh] Go down
> Žex <
Super član
Super član
> Žex <


Female Broj postova : 300
Age : 30
Registration date : 23.11.2008

Odrzao obecanje... Empty
PostajNaslov: Re: Odrzao obecanje...   Odrzao obecanje... Emptyned 11 sij 2009, 13:56

da, da....wookee je vec zveda :D

a ova koala...khm khm....msm sta reci:
Odrzao obecanje... Adnan001fu6
:D
[Vrh] Go down
*Martica*
Najveći fan Nikole P.!
Najveći fan Nikole P.!
*Martica*


Female Broj postova : 1074
Age : 30
Lokacija : Nish
Registration date : 12.11.2008

Odrzao obecanje... Empty
PostajNaslov: Re: Odrzao obecanje...   Odrzao obecanje... Emptyned 11 sij 2009, 16:16

Bas sam danas videla da je obecao da ce da postavi..I brzo je to ispunio...I bas lepo sto je stavio ovako, slikano, u originalu... :)
[Vrh] Go down
Sanja
Administrator
Administrator
Sanja


Female Broj postova : 394
Lokacija : Sombor
Registration date : 12.11.2008

Odrzao obecanje... Empty
PostajNaslov: Re: Odrzao obecanje...   Odrzao obecanje... Emptyned 11 sij 2009, 18:15

operisan od trijumfa xDDD

lool koji car :D
[Vrh] Go down
N!na
Admin
Admin
N!na


Female Broj postova : 2065
Age : 32
Registration date : 16.11.2008

Odrzao obecanje... Empty
PostajNaslov: Re: Odrzao obecanje...   Odrzao obecanje... Emptypon 12 sij 2009, 04:33

Ovaj covek je moj idol....ODVOJIO JE VREME,SEO ZA KOMP I PROCITAO SVEEEE PORUKE KOJE SU MU STIGLE...SVIH 600 PORUKA!!!I ODGOVORIO NA VECINUUUU(na moju jeste xD)....Ja mu se divim..brate zamislite da procitate svih 600 poruka
[Vrh] Go down
Alisa
Admin
Admin
Alisa


Female Broj postova : 348
Age : 38
Lokacija : BiH
Registration date : 11.11.2008

Odrzao obecanje... Empty
PostajNaslov: Re: Odrzao obecanje...   Odrzao obecanje... Emptypon 12 sij 2009, 04:42

PidzaTheBest je napisao/la:
Ovaj covek je moj idol....ODVOJIO JE VREME,SEO ZA KOMP I PROCITAO SVEEEE PORUKE KOJE SU MU STIGLE...SVIH 600 PORUKA!!!I ODGOVORIO NA VECINUUUU(na moju jeste xD)....Ja mu se divim..brate zamislite da procitate svih 600 poruka

ee stvarno, svaka mu cast! moj idol :) jedini koji nije nafuran poslije OT
[Vrh] Go down
http://myspace.com/nikolapaunovicsupport
MaRiJaNa_
Na putu ka zvijezdama
Na putu ka zvijezdama
MaRiJaNa_


Female Broj postova : 141
Age : 29
Lokacija : u Pidzino srcu!
Registration date : 13.12.2008

Odrzao obecanje... Empty
PostajNaslov: Re: Odrzao obecanje...   Odrzao obecanje... Emptypon 12 sij 2009, 06:10

jaoooj bas je srce...i on i Nidza odgovaraju fanovima!
Ja nemam fb,i mrzi me da pravim,ali sad sam pocela da razmisljam zbog Vukija!
PidzaTheBest sta ti odgovorio?
[Vrh] Go down
Kako je lepo biti glup xD
Na putu ka zvijezdama
Na putu ka zvijezdama
Kako je lepo biti glup xD


Female Broj postova : 246
Age : 32
Lokacija : Lost in translation xD
Registration date : 22.11.2008

Odrzao obecanje... Empty
PostajNaslov: Re: Odrzao obecanje...   Odrzao obecanje... Emptypon 12 sij 2009, 08:25

Ma,divan je..... Ma,svi su divni..... :) Meni je najbolja stvar sto se svi negde malo po malo pojavljuju,po fejs-u,novinama i tako to....a od Adnana ni reci....Verovatno,i dalje slavi,jer ce ceo zivot ziveti od stare slave..... :D
[Vrh] Go down
Ruki
Početnik
Početnik
Ruki


Broj postova : 8
Registration date : 12.01.2009

Odrzao obecanje... Empty
PostajNaslov: Re: Odrzao obecanje...   Odrzao obecanje... Emptypon 12 sij 2009, 14:00

Vuki je super...vidi se vec sada ko je NAJBOLJI...! :)
Vuki je imao karijeru i pre OT..a posle nje ce biti joss BOLJE...!
On je CAR...Ima Prokleto mocan galas...Peva i slisa ROCK...Svira akusticnu gitaru....i pored svega toga..On super izgleda i PRESLADAK i PRELEP je....msm...Sta nam vise treba...vise se ni pozeleti ne moze... :D !
btw..Vuki..najbolji siiii! Odrzao obecanje... 624837
[Vrh] Go down
N!na
Admin
Admin
N!na


Female Broj postova : 2065
Age : 32
Registration date : 16.11.2008

Odrzao obecanje... Empty
PostajNaslov: Re: Odrzao obecanje...   Odrzao obecanje... Emptypon 12 sij 2009, 14:52

MaRiJaNa_ je napisao/la:
jaoooj bas je srce...i on i Nidza odgovaraju fanovima!
Ja nemam fb,i mrzi me da pravim,ali sad sam pocela da razmisljam zbog Vukija!
PidzaTheBest sta ti odgovorio?

Pa nista posebno mu nisam ni napisala da bi mi odgovorio...rekla sam samo istinu da on za mene i jeste pobednik,da u zivotu niam vise uzivala u necijem nastupu kao u njegovom na finalnoj veceri uz pesmu Highway To hell...i stvarno je tako i pitala ga da li je snimio pesmu za kompilaciju...

Odgovorio je:

Nisam jos. Drago mi je sto si uzivala. Trudio sam se da dam sve od sebe...
[Vrh] Go down
MaRiJaNa_
Na putu ka zvijezdama
Na putu ka zvijezdama
MaRiJaNa_


Female Broj postova : 141
Age : 29
Lokacija : u Pidzino srcu!
Registration date : 13.12.2008

Odrzao obecanje... Empty
PostajNaslov: Re: Odrzao obecanje...   Odrzao obecanje... Emptypon 12 sij 2009, 15:05

PidzaTheBest je napisao/la:
MaRiJaNa_ je napisao/la:
jaoooj bas je srce...i on i Nidza odgovaraju fanovima!
Ja nemam fb,i mrzi me da pravim,ali sad sam pocela da razmisljam zbog Vukija!
PidzaTheBest sta ti odgovorio?

Pa nista posebno mu nisam ni napisala da bi mi odgovorio...rekla sam samo istinu da on za mene i jeste pobednik,da u zivotu niam vise uzivala u necijem nastupu kao u njegovom na finalnoj veceri uz pesmu Highway To hell...i stvarno je tako i pitala ga da li je snimio pesmu za kompilaciju...

Odgovorio je:

Nisam jos. Drago mi je sto si uzivala. Trudio sam se da dam sve od sebe...

dusaaaa!
[Vrh] Go down
Jelena loves Dzoni
Moderator
Moderator
Jelena loves Dzoni


Female Broj postova : 1128
Age : 33
Lokacija : Sa Ninom i Dixy na Kosutnjaku...."setamo" :D
Registration date : 19.11.2008

Odrzao obecanje... Empty
PostajNaslov: Re: Odrzao obecanje...   Odrzao obecanje... Emptypon 12 sij 2009, 16:58

Stvarno je kralj!Mene bi mrzelo da procitam 20 a ne 600 poruka i jos da odgovara!EXTRA JE!OBOZAVAM GA
[Vrh] Go down
**Zorana**
Početnik
Početnik
**Zorana**


Broj postova : 43
Registration date : 13.12.2008

Odrzao obecanje... Empty
PostajNaslov: Re: Odrzao obecanje...   Odrzao obecanje... Emptypon 12 sij 2009, 17:54

Jelena loves Dzoni je napisao/la:
Stvarno je kralj!Mene bi mrzelo da procitam 20 a ne 600 poruka i jos da odgovara!EXTRA JE!OBOZAVAM GA

Takodje... Pidza i on su CAREVI... A Koala moze da se uhvati za usi i da igra... :D
[Vrh] Go down
Jelena loves Dzoni
Moderator
Moderator
Jelena loves Dzoni


Female Broj postova : 1128
Age : 33
Lokacija : Sa Ninom i Dixy na Kosutnjaku...."setamo" :D
Registration date : 19.11.2008

Odrzao obecanje... Empty
PostajNaslov: Re: Odrzao obecanje...   Odrzao obecanje... Emptyuto 13 sij 2009, 06:08

Koala moze samo da sanja o uspehu kakav ce oni imati!!!
[Vrh] Go down
_Dixy
Moderator
Moderator
_Dixy


Female Broj postova : 742
Age : 33
Lokacija : Pozarevac
Registration date : 09.12.2008

Odrzao obecanje... Empty
PostajNaslov: Re: Odrzao obecanje...   Odrzao obecanje... Emptypet 16 sij 2009, 07:54

Znaci ne verujem! Navaznije je da je ostao onakav kakav je i bio pre OT. To se najvise ceni.
[Vrh] Go down
Ruki
Početnik
Početnik
Ruki


Broj postova : 8
Registration date : 12.01.2009

Odrzao obecanje... Empty
PostajNaslov: Re: Odrzao obecanje...   Odrzao obecanje... Emptysub 17 sij 2009, 11:55

PidzaTheBest je napisao/la:
MaRiJaNa_ je napisao/la:
jaoooj bas je srce...i on i Nidza odgovaraju fanovima!
Ja nemam fb,i mrzi me da pravim,ali sad sam pocela da razmisljam zbog Vukija!
PidzaTheBest sta ti odgovorio?

Pa nista posebno mu nisam ni napisala da bi mi odgovorio...rekla sam samo istinu da on za mene i jeste pobednik,da u zivotu niam vise uzivala u necijem nastupu kao u njegovom na finalnoj veceri uz pesmu Highway To hell...i stvarno je tako i pitala ga da li je snimio pesmu za kompilaciju...

Odgovorio je:

Nisam jos. Drago mi je sto si uzivala. Trudio sam se da dam sve od sebe...

Svaka mu cast sto je odgovorio...vidi se ko je prava zvezda!Jos uvk voli svoje fanove...!Sigurno je ovaj njegov odgovor iskren..! :)
[Vrh] Go down
_Dixy
Moderator
Moderator
_Dixy


Female Broj postova : 742
Age : 33
Lokacija : Pozarevac
Registration date : 09.12.2008

Odrzao obecanje... Empty
PostajNaslov: Re: Odrzao obecanje...   Odrzao obecanje... Emptyned 18 sij 2009, 05:49

Evo Vuki daje neke odgovore na face-u, a tice se i Pidze tako da evo... :D



Pre svega, jos jednom hvala na svim komplimentima.

A sad...

Jos nekoliko odgovora na ucestala pitanja:

1. Drugi profil, koji sam preuzeo je ugasen... Ugasila ga je devojka koja ga je i otvorila.
2. Ne mogu da prihvatam nikoga vise za prijatelja, jer ne bi bilo u redu prema ljudima koji ne bi mogli da budu prihvaceni, i ne dolazi u obzir da nekoga brisem da bih primio nekoga od vasih poznanika, iako su moji fanovi. Ljudi koji su sada na mom profilu su ipak bili uz mene pre njih, zar ne?
3. Ne osecam se lose zato sto nisam pobedio... Naprotiv.
4. Ne znam nista o turneji.
5. Ne znam kada cu moci da dodjem u vase gradove, jer sam toliko zauzet da ne mogu da planiram cak ni sutrasnji dan.
6. Istina je da su sastavili bend u kome smo Sajko, Djole, Nikola i ja, i da cemo nastupati na Beoviziji.

I jos...

Zeleo bih nesto da vas zamolim...

Nemojte da mi postavljate pitanja na koja odgovore mozete da pronadjete na sajtu Operacije Trijumf ili na internetu. To pokazuje da vas ne interesuje informacija, vec caskanje sa mnom, a to opet pokazuje da koristite to sto zelim svima da izadjem u susret, uprkos tome sto nemam vremena ni za osnovne ljudske potrebe kao sto su hrana ili san... A to prijatelji ne rade. Vrlo rado cu odgovoriti na smislene, i sustinski bitne poruke.

Hvala.

Vukasin Brajic, Operisan od Trijumfa. ;)




[Vrh] Go down
N!na
Admin
Admin
N!na


Female Broj postova : 2065
Age : 32
Registration date : 16.11.2008

Odrzao obecanje... Empty
PostajNaslov: Re: Odrzao obecanje...   Odrzao obecanje... Emptyned 18 sij 2009, 06:26

Bas sam ja sada htela da postavim :)
Znaci istina jeeeeeeeee wuiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
[Vrh] Go down
Ruki
Početnik
Početnik
Ruki


Broj postova : 8
Registration date : 12.01.2009

Odrzao obecanje... Empty
PostajNaslov: Re: Odrzao obecanje...   Odrzao obecanje... Emptyned 18 sij 2009, 09:21

Da procitala sam ovo...!
Ma Vuki je super...!
A bas se vidi da su on i Pidza najbolji prijatelji...!
Ja jos jednom pogledala video kada su dolazili bivsi ukucani za novu godinu...bas se videlo koliko se Nikola i Vuki vole...bas su se izgrlili...! ;)
[Vrh] Go down
*vaja*
Super član
Super član
*vaja*


Female Broj postova : 468
Age : 30
Lokacija : kotor:)
Registration date : 20.11.2008

Odrzao obecanje... Empty
PostajNaslov: Re: Odrzao obecanje...   Odrzao obecanje... Emptyned 25 sij 2009, 09:33

Hello, hello...
By Vukasin Brajic
Naravno jos nekoliko odgovora na ucestala pitanja, kao i razvoj situacije na frontu zvanom "estrada"....

1. Pesma za Beoviziju nije losa... Bazicno je Rock i ne treba da brinete zbog Kaje, jer je super otpevala... Uz male izmene u aranzmanu, bice jako dobra.

2. Jos nisam snimio pesmu za kompliaciju.

3. Ne verujem da cu imati svirke bilo gde u skorije vreme, ali ako se bude desavalo nesto, javucu vam statusom.

4. Izvinjavam se sto sam vas isprepadao onim sajtom, namerno sam... Dobrodosli u klub Ane Bebic... :) Hehehe...

5. Ako sam nesto bitno zaboravio, podsetite me... Znate da sam lud i da citam sve sto napisete. :P (Sto ne znaci da treba da umrem pred racunarom) :smajlikojijeukrstioocima:

6. Da! Ja sam pravi Vukasin... Ako vam odgovor na to pitanje bilo sta znaci, jer pretpostavljam da bi isto odgovorile i osobe koje su otvorile lazne profile... Zar ne?

7. I poslednje, ali ne i najmanje bitno.... Ovo sam ostavio za kraj da se forma note-a ne bi ponavljala... HVALA VAM SVIMA NA PODRSCI I LEPIM RECIMA. ZADOVOLJSTVO JE IMATI VAS KAO PRIJATELJE... Makar i virtuelne.


Operisan od Trijumfa, Vukasin... ;)

evo ja vidjeh ovo na faceboooku,pa sam mislila da ce vas zanimati...ako nije problem ;))

a da vas pitam,jel mozda ga neko od vas pitao u vezi pidze,kada ce on doci na fb,il tako neto? i jel nekom odgovorio? :))
[Vrh] Go down
N!na
Admin
Admin
N!na


Female Broj postova : 2065
Age : 32
Registration date : 16.11.2008

Odrzao obecanje... Empty
PostajNaslov: Re: Odrzao obecanje...   Odrzao obecanje... Emptyned 25 sij 2009, 09:51

Pidza kada god ode na space ode i na fb...i vecinom komentarise Tomine slike xD
Ne dodaje nikog od fanova osim sto je neku Lidiju dodao!
[Vrh] Go down
_Dixy
Moderator
Moderator
_Dixy


Female Broj postova : 742
Age : 33
Lokacija : Pozarevac
Registration date : 09.12.2008

Odrzao obecanje... Empty
PostajNaslov: Re: Odrzao obecanje...   Odrzao obecanje... Emptypon 26 sij 2009, 15:43

Pa dobro, ako bi poceo sa dodavanjem trebao bi da napravi deset profila da bi stavio sve prijatelje.
[Vrh] Go down
*vaja*
Super član
Super član
*vaja*


Female Broj postova : 468
Age : 30
Lokacija : kotor:)
Registration date : 20.11.2008

Odrzao obecanje... Empty
PostajNaslov: Re: Odrzao obecanje...   Odrzao obecanje... Emptyuto 27 sij 2009, 09:51

ali svi dodavaju fanove...svi iz ot...vidjela sam da mu dosta ljudi zamjera sto nema kontakt sa fanovim,mislim,ja ne,jer znam da cesto ulazi na myspace i da je bio na forumu...oni to ocigledno ne znaju :))
[Vrh] Go down
Sponsored content





Odrzao obecanje... Empty
PostajNaslov: Re: Odrzao obecanje...   Odrzao obecanje... Empty

[Vrh] Go down
 
Odrzao obecanje...
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Nikola Paunović Support - FORUM :: OT BEND :: Vukašin Brajić-
Forum(o)Bir: