Nikola Paunović Support - FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za sve fanove Nikole P.!
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 GO MIKA GO!!! :)))

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
N!na
Admin
Admin
N!na


Female Broj postova : 2065
Age : 32
Registration date : 16.11.2008

GO MIKA GO!!! :))) Empty
PostajNaslov: GO MIKA GO!!! :)))   GO MIKA GO!!! :))) Emptypon 25 svi 2009, 15:14

Učesnica OT sarađuje sa Enrike Iglesijasom?
Ponedeljak, 25. maj 2009. 19:04

GO MIKA GO!!! :))) V135675p0

Pevačica Mika Kostić, koja je učestvovala u muzičkom rijaliti-šou Operacija trijumf, dobila je ponudu od Enrikea Iglesijasa da sarađuju.

Ona je upoznala mladu latno zvezdu posle njegovog koncerta u Beogradu, a Iglesijas junior joj je ponudio da bude prateći vokal na njegovoj sledećoj svetskoj turneji.

"Razbila sam predrasude o Enrikeu, jer me je oduševio i kao pevač, ali i kao frajer. Bila sam ubeđena da je veoma nizak, a ispostavilo se da je desetak santimetara viši od mojih 178 cm. Upoznala sam ga zahvaljujući Maksi Ćatoviću i sve vreme smo razgovarali uglavnom o muzici. Predložio je da se u dogovoru s njegovim menadžmentom pojavim na njegovoj sledećoj svetskoj turneji kao prateći vokal", rekla je Mika za "Press".

Inače, Mika je otkrila i da će ona pevati himnu "Bože pravde" na otvaranju Univerzijade u Beogradu, početkom jula.

(MONDO)
[Vrh] Go down
Sanja
Administrator
Administrator
Sanja


Female Broj postova : 394
Lokacija : Sombor
Registration date : 12.11.2008

GO MIKA GO!!! :))) Empty
PostajNaslov: Re: GO MIKA GO!!! :)))   GO MIKA GO!!! :))) Emptypon 25 svi 2009, 15:18

Debilka
xD
[Vrh] Go down
Elena^
Moderator
Moderator
Elena^


Female Broj postova : 700
Age : 34
Lokacija : Makedonija
Registration date : 12.11.2008

GO MIKA GO!!! :))) Empty
PostajNaslov: Re: GO MIKA GO!!! :)))   GO MIKA GO!!! :))) Emptypon 25 svi 2009, 15:19

Axa a ta turneja bice za jedno 3 godina GO MIKA GO!!! :))) 324181
[Vrh] Go down
http://www.elenaristeska.forumotion.com
Sponsored content





GO MIKA GO!!! :))) Empty
PostajNaslov: Re: GO MIKA GO!!! :)))   GO MIKA GO!!! :))) Empty

[Vrh] Go down
 
GO MIKA GO!!! :)))
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Nikola Paunović Support - FORUM :: Mirjana Kostić-
Forum(o)Bir: