Nikola Paunović Support - FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za sve fanove Nikole P.!
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Kakvu muziku slusate?

Go down 
+32
sonjička
Srpkinja
Majazeka
Angie
EvAnEsCeNcE
MaRiJaNa_
**Tanja**
Tamara<3Paunovic
Cool girl
GagaVoliPidzu
Jelena loves Dzoni
Sanya88
...MaKiTzA...
_EmA_95
Winnie
Nymeria
-MILOS-
Kako je lepo biti glup xD
Ikac92
Johny's girlfriend
M.[Nikola<345]
Elena^
Tixy
*Cami*
...Black_Angel...
Jelena :)
Jasnica
N!na
Sanja
Alisa
Irena
x B i m x
36 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
x B i m x
Moderator
Moderator
x B i m x


Female Broj postova : 724
Lokacija : Zrendza
Registration date : 12.11.2008

Kakvu muziku slusate? Empty
PostajNaslov: Kakvu muziku slusate?   Kakvu muziku slusate? Emptysri 12 stu 2008, 12:52

Dakle , pitanje je veoma jasno :)

Ja vise ni sama ne znam sta slusam, lol uglavnoms lusam sve sem narodnjaka:)
Doduse od nase muzike samo Marchela, Skyja i Bad Copy tu i tamo al aj'. Mada znam dosta starih pesama, u ove novije bas i nisam upucena, uglavnom je to grand :S
Od strane mogu znaci sve da slusam od rocka do popa ovaj metalmalo manje al eto :)
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/xbimolx
Irena
Moderator
Moderator
Irena


Female Broj postova : 472
Age : 32
Lokacija : Bor/Serbia
Registration date : 12.11.2008

Kakvu muziku slusate? Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu muziku slusate?   Kakvu muziku slusate? Emptysri 12 stu 2008, 14:52

Pop/rock.Al u principu mogu da slusam sve sto mi se svidi..Omiljeni pevac mi je Dima Bilan <3
[Vrh] Go down
Alisa
Admin
Admin
Alisa


Female Broj postova : 348
Age : 38
Lokacija : BiH
Registration date : 11.11.2008

Kakvu muziku slusate? Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu muziku slusate?   Kakvu muziku slusate? Emptyčet 13 stu 2008, 02:52

Irena je napisao/la:
Pop/rock.Al u principu mogu da slusam sve sto mi se svidi..Omiljeni pevac mi je Dima Bilan <3

hehe e to je stvarno bilo tesko pogoditi... hehe nego gdje si se slikala s njim? ukoliko photoshop nije uradio cudo hehe ;)
[Vrh] Go down
http://myspace.com/nikolapaunovicsupport
Sanja
Administrator
Administrator
Sanja


Female Broj postova : 394
Lokacija : Sombor
Registration date : 12.11.2008

Kakvu muziku slusate? Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu muziku slusate?   Kakvu muziku slusate? Emptyčet 13 stu 2008, 06:55

e lele ja slusam
sve
mislim ne bas sve
narodnjake ne.
ali ostalo... sve XD
[Vrh] Go down
Irena
Moderator
Moderator
Irena


Female Broj postova : 472
Age : 32
Lokacija : Bor/Serbia
Registration date : 12.11.2008

Kakvu muziku slusate? Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu muziku slusate?   Kakvu muziku slusate? Emptyčet 13 stu 2008, 07:57

Alisa je napisao/la:
Irena je napisao/la:
Pop/rock.Al u principu mogu da slusam sve sto mi se svidi..Omiljeni pevac mi je Dima Bilan <3

hehe e to je stvarno bilo tesko pogoditi... hehe nego gdje si se slikala s njim? ukoliko photoshop nije uradio cudo hehe ;)

hehe nije photoshop <3 ova slika sto mi je na avataru je iz sava centra <3 15.maja.Na zurci ruske delegacije povodom Evrovizije <3 pa posto sam u fan clubu..dobili smo ulaznice :))
hehe da bas je bilo tesko :D :lol!:
[Vrh] Go down
Alisa
Admin
Admin
Alisa


Female Broj postova : 348
Age : 38
Lokacija : BiH
Registration date : 11.11.2008

Kakvu muziku slusate? Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu muziku slusate?   Kakvu muziku slusate? Emptyčet 13 stu 2008, 08:07

Irena je napisao/la:
Alisa je napisao/la:
Irena je napisao/la:
Pop/rock.Al u principu mogu da slusam sve sto mi se svidi..Omiljeni pevac mi je Dima Bilan <3

hehe e to je stvarno bilo tesko pogoditi... hehe nego gdje si se slikala s njim? ukoliko photoshop nije uradio cudo hehe ;)

hehe nije photoshop <3 ova slika sto mi je na avataru je iz sava centra <3 15.maja.Na zurci ruske delegacije povodom Evrovizije <3 pa posto sam u fan clubu..dobili smo ulaznice :))
hehe da bas je bilo tesko :D :lol!:

wooow! odusevljena sam! :clap : svaka cast!
[Vrh] Go down
http://myspace.com/nikolapaunovicsupport
Irena
Moderator
Moderator
Irena


Female Broj postova : 472
Age : 32
Lokacija : Bor/Serbia
Registration date : 12.11.2008

Kakvu muziku slusate? Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu muziku slusate?   Kakvu muziku slusate? Emptyčet 13 stu 2008, 08:11

Alisa je napisao/la:
Irena je napisao/la:
Alisa je napisao/la:
Irena je napisao/la:
Pop/rock.Al u principu mogu da slusam sve sto mi se svidi..Omiljeni pevac mi je Dima Bilan <3

hehe e to je stvarno bilo tesko pogoditi... hehe nego gdje si se slikala s njim? ukoliko photoshop nije uradio cudo hehe ;)

hehe nije photoshop <3 ova slika sto mi je na avataru je iz sava centra <3 15.maja.Na zurci ruske delegacije povodom Evrovizije <3 pa posto sam u fan clubu..dobili smo ulaznice :))
hehe da bas je bilo tesko :D :lol!:

wooow! odusevljena sam! :clap : svaka cast!

hehe :D :D :D :flower: ☀ ❤
[Vrh] Go down
N!na
Admin
Admin
N!na


Female Broj postova : 2065
Age : 32
Registration date : 16.11.2008

Kakvu muziku slusate? Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu muziku slusate?   Kakvu muziku slusate? Emptyned 16 stu 2008, 09:22

pop/rock/r'n'b/latino
uglavnom ovo :D
[Vrh] Go down
Jasnica
VIP član
VIP član
Jasnica


Female Broj postova : 685
Age : 34
Lokacija : Bor
Registration date : 13.11.2008

Kakvu muziku slusate? Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu muziku slusate?   Kakvu muziku slusate? Emptypon 17 stu 2008, 05:50

Ja sve mogu da slusam, ali jedino izbegavam narodnjake... Ove pesme koje Nikola dobija su stvarno jedne od mojih omiljenih... Emili od Zdravka mi je jedna od tri omiljenih, Krivo je more od Divljih jagoda takodje... Dino Merlina obozavam, tako da mi se svidja kako je Nikola otpevao pesmu Godinama... Jedno vreme sam bas slusala stari domaci rock...ali sulusam i sada. Ne znam, sve sto je Nikola otpevao su moje pesme...
[Vrh] Go down
Jelena :)
Početnik
Početnik
Jelena :)


Female Broj postova : 8
Age : 33
Lokacija : Beograd
Registration date : 15.11.2008

Kakvu muziku slusate? Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu muziku slusate?   Kakvu muziku slusate? Emptypon 17 stu 2008, 09:14

x B i m x je napisao/la:

Ja vise ni sama ne znam sta slusam, lol uglavnoms lusam sve sem narodnjaka:)
Doduse od nase muzike samo Marchela, Skyja i Bad Copy tu i tamo al aj'. Mada znam dosta starih pesama, u ove novije bas i nisam upucena, uglavnom je to grand :S
Od strane mogu znaci sve da slusam od rocka do popa ovaj metalmalo manje al eto :)

Marcelo Kakvu muziku slusate? 410239 Kakvu muziku slusate? 410239 Kakvu muziku slusate? 410239 Obozavam ga :) Od domace muzike volim njega,sestre Kovac, Toseta, Sergeja... Narodnjake nikako (zasto nema neki smajli koji povraca Kakvu muziku slusate? 223139 )
Uglavnom slusam rnb,pop, ma svasta nesto :)
[Vrh] Go down
...Black_Angel...
Početnik
Početnik
...Black_Angel...


Female Broj postova : 75
Age : 31
Registration date : 14.11.2008

Kakvu muziku slusate? Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu muziku slusate?   Kakvu muziku slusate? Emptypon 17 stu 2008, 12:41

hmm...Nightwish, HIM, Bedwetters, Within Temptation, The Rasmus......a najvise volim ERREWAY...ne uklapa se nikako u onu muziku sto inace slusam...ali su mi bas dragi...textovi su extra...nekako...obiljezili su jedan period mog zivota....to sigurno razumiju oni koji su gledali RW...a ostali...manje-vise...oni su nesto posebno.... :D

a od domace....Negative.... :D
[Vrh] Go down
*Cami*
Početnik
Početnik
*Cami*


Broj postova : 9
Registration date : 19.11.2008

Kakvu muziku slusate? Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu muziku slusate?   Kakvu muziku slusate? Emptysri 19 stu 2008, 04:46

Pa... Ne znam ni sama... Ne slusam turbo folk, bljak, od nase volim staru muziku, muziku koja je vredna pomena a ne ovo danasnje sr**e! Od stranog... Britney, Rihannu, tako to... I volim latino muziku, obozavam, ali mora da bude dobra, tu se ubraja Erreway!
[Vrh] Go down
Tixy
Najveći fan Nikole P.!
Najveći fan Nikole P.!
Tixy


Female Broj postova : 1632
Age : 29
Lokacija : nbg
Registration date : 18.11.2008

Kakvu muziku slusate? Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu muziku slusate?   Kakvu muziku slusate? Emptysri 19 stu 2008, 07:55

*Cami* je napisao/la:
Pa... Ne znam ni sama... Ne slusam turbo folk, bljak, od nase volim staru muziku, muziku koja je vredna pomena a ne ovo danasnje sr**e! Od stranog... Britney, Rihannu, tako to... I volim latino muziku, obozavam, ali mora da bude dobra, tu se ubraja Erreway!
pa ja slusam sve sem narodnjaka
[Vrh] Go down
Elena^
Moderator
Moderator
Elena^


Female Broj postova : 700
Age : 34
Lokacija : Makedonija
Registration date : 12.11.2008

Kakvu muziku slusate? Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu muziku slusate?   Kakvu muziku slusate? Emptysri 19 stu 2008, 08:14

Slusam sve i svasta zavisi od mesto gde izadjem i kakvo mi je raspolozenje ponekad volim neke lude pesme da cujem a ponekad mnogo mi je lakse kad cujem one tivke baladice Kakvu muziku slusate? 324181
[Vrh] Go down
http://www.elenaristeska.forumotion.com
M.[Nikola<345]
Moderator
Moderator
M.[Nikola<345]


Female Broj postova : 348
Age : 29
Lokacija : Novi Sad
Registration date : 12.11.2008

Kakvu muziku slusate? Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu muziku slusate?   Kakvu muziku slusate? Emptyčet 20 stu 2008, 08:02

ja swe shto mi se swidja mada je to najcheshtje rock i pop
[Vrh] Go down
Johny's girlfriend
Moderator
Moderator
Johny's girlfriend


Female Broj postova : 268
Age : 30
Lokacija : Sa Dzonijem na pustom ostrvu....
Registration date : 12.11.2008

Kakvu muziku slusate? Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu muziku slusate?   Kakvu muziku slusate? Emptyčet 20 stu 2008, 15:43

Ja uglavnom slusam kvalitetnu muziku.... Znaci rock najvise i to domaci stari, pa onda neki metal malo manje, i neki rnb, ali vrlo slabo.... I to bi bilo to.... Narodnjake organski ne podnosim....

I AM ROCK GIRL!!!
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/nymphadora93
Ikac92
Početnik
Početnik
Ikac92


Broj postova : 80
Registration date : 21.11.2008

Kakvu muziku slusate? Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu muziku slusate?   Kakvu muziku slusate? Emptysub 22 stu 2008, 16:20

Ja slusam sve...from heavy rock to pretty pop xD Uglavnom strano...narodnjake mrzim i tako to...od domace muzike volim rep...Marchelo, Elitni Odredi, V.I.P. i te stvari...
[Vrh] Go down
Kako je lepo biti glup xD
Na putu ka zvijezdama
Na putu ka zvijezdama
Kako je lepo biti glup xD


Female Broj postova : 246
Age : 32
Lokacija : Lost in translation xD
Registration date : 22.11.2008

Kakvu muziku slusate? Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu muziku slusate?   Kakvu muziku slusate? Emptysub 22 stu 2008, 16:30

Sve,sve,ali sve osim naravno predivnih narodnjaka... :D
[Vrh] Go down
-MILOS-
Na putu ka zvijezdama
Na putu ka zvijezdama
-MILOS-


Male Broj postova : 117
Age : 31
Registration date : 19.11.2008

Kakvu muziku slusate? Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu muziku slusate?   Kakvu muziku slusate? Emptysub 22 stu 2008, 16:48

dobro ne ogu da kazem ne slusam narodnjake kad ih slusam... ali ne sve... od narodnjaka volim da slusam Tanju Savic i Donnu Ares... to je to... naravno slusam i pop, rock mada vise preferiram pop... ne volim metaliku i punk... meni se to ne svidja... volim latino muziku..
[Vrh] Go down
http://errebdway.7forum.net/forum.htm
Nymeria
Na putu ka zvijezdama
Na putu ka zvijezdama
Nymeria


Broj postova : 221
Registration date : 22.11.2008

Kakvu muziku slusate? Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu muziku slusate?   Kakvu muziku slusate? Emptyned 23 stu 2008, 08:53

-MILOS- je napisao/la:
dobro ne ogu da kazem ne slusam narodnjake kad ih slusam... ali ne sve... od narodnjaka volim da slusam Tanju Savic i Donnu Ares... to je to... naravno slusam i pop, rock mada vise preferiram pop... ne volim metaliku i punk... meni se to ne svidja... volim latino muziku..
metallica je bend.metal je žanr muzički :D
[Vrh] Go down
N!na
Admin
Admin
N!na


Female Broj postova : 2065
Age : 32
Registration date : 16.11.2008

Kakvu muziku slusate? Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu muziku slusate?   Kakvu muziku slusate? Emptyned 23 stu 2008, 09:18

Joj sto ne volim kada ljudi misle da je metallice muzicki zanr Kakvu muziku slusate? 742766
ovde ne mislim samo na tebe milose nego na celo moje drustvo
[Vrh] Go down
Tixy
Najveći fan Nikole P.!
Najveći fan Nikole P.!
Tixy


Female Broj postova : 1632
Age : 29
Lokacija : nbg
Registration date : 18.11.2008

Kakvu muziku slusate? Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu muziku slusate?   Kakvu muziku slusate? Emptyned 23 stu 2008, 10:00

ma ako decko ne slusa metal normalono je da ne pravi razliku izmedju grupe(metalica ) i metala. isto ja ne pravim razliku izmedju seke aleksic i narodnjaka
[Vrh] Go down
Winnie
Super član
Super član
Winnie


Female Broj postova : 307
Age : 31
Lokacija : Beograd
Registration date : 19.11.2008

Kakvu muziku slusate? Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu muziku slusate?   Kakvu muziku slusate? Emptypon 24 stu 2008, 11:49

Slusham swe shto mi se swidi...izdwojila bih samo RBD...<3
[Vrh] Go down
Nymeria
Na putu ka zvijezdama
Na putu ka zvijezdama
Nymeria


Broj postova : 221
Registration date : 22.11.2008

Kakvu muziku slusate? Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu muziku slusate?   Kakvu muziku slusate? Emptypon 24 stu 2008, 13:31

jaoj je napisao/la:
ma ako decko ne slusa metal normalono je da ne pravi razliku izmedju grupe(metalica ) i metala. isto ja ne pravim razliku izmedju seke aleksic i narodnjaka
duška to je općepoznata stvar :D
ne pravim ni ja razliku između rihanne i R’n'B Kakvu muziku slusate? 324181
[Vrh] Go down
-MILOS-
Na putu ka zvijezdama
Na putu ka zvijezdama
-MILOS-


Male Broj postova : 117
Age : 31
Registration date : 19.11.2008

Kakvu muziku slusate? Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu muziku slusate?   Kakvu muziku slusate? Emptypon 24 stu 2008, 14:22

pa dobro... ipak kod mene u mojoj okolini svi su utripovani... kao ja sam faca slusam metalicu itd... ili ono kad mi kazu bljak narodnjaci... budimo realni ima dobrih narodnjaka
[Vrh] Go down
http://errebdway.7forum.net/forum.htm
Sponsored content





Kakvu muziku slusate? Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu muziku slusate?   Kakvu muziku slusate? Empty

[Vrh] Go down
 
Kakvu muziku slusate?
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Sta trenutno slusate?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Nikola Paunović Support - FORUM :: Svaštara :: Muzika-
Forum(o)Bir: