Nikola Paunović Support - FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za sve fanove Nikole P.!
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Generalne diskusije o Sajku

Go down 
+46
***Bojana***
*Tijana*
Tina
Mina
~BoKa &lt3 OT BAND~
Ena88
Kristina:D
...Black_Angel...
SONJA
sonjička
Srpkinja
***CeCa***
Majazeka
anee.x3.n
itana
DunjalovesPidza<3
_Dixy
Irena
taca_nidza_fan
Tamara<3Paunovic
Kako je lepo biti glup xD
DzoANA
Cool girl
Sanya88
GagaVoliPidzu
_EmA_95
Winnie
*vaja*
vena
> Žex <
Nymeria
LuiAnny
Ikac92
JECA '92
Tixy
Jelena loves Dzoni
Maichi=)
Monika loves Nikola
Sanja
Lothesse
Jasnica
Elena^
N!na
*Martica*
*Irena94*
Teodora94
50 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor/icaPoruka
Mia-Pidza 4ever
Na putu ka zvijezdama
Na putu ka zvijezdama
Mia-Pidza 4ever


Female Broj postova : 162
Age : 32
Registration date : 13.01.2009

Generalne diskusije o Sajku - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Generalne diskusije o Sajku   Generalne diskusije o Sajku - Page 6 Emptyčet 25 lip 2009, 13:09

SLEEPWALKER je napisao/la:
Da na Ot bend mislim...Jos cu ja nagovoriti tatu da mi i on kupi :) A mama ima da me zakolje..Jer imam jedne poluduboke starke koje nisu original ali su mi pelepe sivo-crni red kvadratice velicine 1cm a drugi red sivo-beli...I imam duboke kozne crne sa belim djonom i pertlama :) A pored toga imam neke poluduboke kao patike,podsecaju malo na starke ali nisu slatke...Jedan metalac mi je rekao da su dobre onda znas da su dobre :)Imam crne jos patike nju bilansove i jos jedne original plavo bele ribokove..zena ima da me ubije...Pogotovo jer ne voli starke..

hehehehehe
Cool!! Bas mi se svidja to s kockicama!! Ja imam poluduboke skroz crne, do kolena bele, imam poluduboke sive i jedne sarene na prugice! Moja majka ludi od toga!! Ali ja ih prosto obozavam!!!

Upoznala sam ih pre koncerta u BG-u!! TO mi je bio naj naj dan!!!! Tako da ne mogu bas da se zalim!! Ali sam poludela kada su dolazili u Nis i ja sam bila u Nisu i nisam ih srela, srela sam Danijela! A posle sam bila u KG-u kad i oni i opet ih nisam srela...
[Vrh] Go down
SLEEPWALKER
Super član
Super član
SLEEPWALKER


Broj postova : 441
Age : 31
Registration date : 11.04.2009

Generalne diskusije o Sajku - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Generalne diskusije o Sajku   Generalne diskusije o Sajku - Page 6 Emptyčet 25 lip 2009, 13:34

Mia-Pidza 4ever je napisao/la:
SLEEPWALKER je napisao/la:
Da na Ot bend mislim...Jos cu ja nagovoriti tatu da mi i on kupi :) A mama ima da me zakolje..Jer imam jedne poluduboke starke koje nisu original ali su mi pelepe sivo-crni red kvadratice velicine 1cm a drugi red sivo-beli...I imam duboke kozne crne sa belim djonom i pertlama :) A pored toga imam neke poluduboke kao patike,podsecaju malo na starke ali nisu slatke...Jedan metalac mi je rekao da su dobre onda znas da su dobre :)Imam crne jos patike nju bilansove i jos jedne original plavo bele ribokove..zena ima da me ubije...Pogotovo jer ne voli starke..

hehehehehe
Cool!! Bas mi se svidja to s kockicama!! Ja imam poluduboke skroz crne, do kolena bele, imam poluduboke sive i jedne sarene na prugice! Moja majka ludi od toga!! Ali ja ih prosto obozavam!!!

Upoznala sam ih pre koncerta u BG-u!! TO mi je bio naj naj dan!!!! Tako da ne mogu bas da se zalim!! Ali sam poludela kada su dolazili u Nis i ja sam bila u Nisu i nisam ih srela, srela sam Danijela! A posle sam bila u KG-u kad i oni i opet ih nisam srela...




hahaha.Baksuze..Ali bar si ih jednom videla :) hehehe Svidja mi se izbor starki :)
[Vrh] Go down
Mia-Pidza 4ever
Na putu ka zvijezdama
Na putu ka zvijezdama
Mia-Pidza 4ever


Female Broj postova : 162
Age : 32
Registration date : 13.01.2009

Generalne diskusije o Sajku - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Generalne diskusije o Sajku   Generalne diskusije o Sajku - Page 6 Emptyčet 25 lip 2009, 13:56

SLEEPWALKER je napisao/la:
Mia-Pidza 4ever je napisao/la:
SLEEPWALKER je napisao/la:
Da na Ot bend mislim...Jos cu ja nagovoriti tatu da mi i on kupi :) A mama ima da me zakolje..Jer imam jedne poluduboke starke koje nisu original ali su mi pelepe sivo-crni red kvadratice velicine 1cm a drugi red sivo-beli...I imam duboke kozne crne sa belim djonom i pertlama :) A pored toga imam neke poluduboke kao patike,podsecaju malo na starke ali nisu slatke...Jedan metalac mi je rekao da su dobre onda znas da su dobre :)Imam crne jos patike nju bilansove i jos jedne original plavo bele ribokove..zena ima da me ubije...Pogotovo jer ne voli starke..

hehehehehe
Cool!! Bas mi se svidja to s kockicama!! Ja imam poluduboke skroz crne, do kolena bele, imam poluduboke sive i jedne sarene na prugice! Moja majka ludi od toga!! Ali ja ih prosto obozavam!!!

Upoznala sam ih pre koncerta u BG-u!! TO mi je bio naj naj dan!!!! Tako da ne mogu bas da se zalim!! Ali sam poludela kada su dolazili u Nis i ja sam bila u Nisu i nisam ih srela, srela sam Danijela! A posle sam bila u KG-u kad i oni i opet ih nisam srela...




hahaha.Baksuze..Ali bar si ih jednom videla :) hehehe Svidja mi se izbor starki :)

Da!! Barem jednom!! ma meni da dodju na vrata, ja bih uspela da ih promasim!! hahahha
tnx!! :D
[Vrh] Go down
SLEEPWALKER
Super član
Super član
SLEEPWALKER


Broj postova : 441
Age : 31
Registration date : 11.04.2009

Generalne diskusije o Sajku - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Generalne diskusije o Sajku   Generalne diskusije o Sajku - Page 6 Emptyčet 25 lip 2009, 13:59

Da ti dodju na vrata ti ne bi bila kuci :)
[Vrh] Go down
Mia-Pidza 4ever
Na putu ka zvijezdama
Na putu ka zvijezdama
Mia-Pidza 4ever


Female Broj postova : 162
Age : 32
Registration date : 13.01.2009

Generalne diskusije o Sajku - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Generalne diskusije o Sajku   Generalne diskusije o Sajku - Page 6 Emptyčet 25 lip 2009, 14:04

SLEEPWALKER je napisao/la:
Da ti dodju na vrata ti ne bi bila kuci :)

Hahahahhahahahhahahahaha!! 1000000000000000%!! Generalne diskusije o Sajku - Page 6 124676
[Vrh] Go down
annn988
Na putu ka zvijezdama
Na putu ka zvijezdama



Broj postova : 264
Registration date : 26.05.2009

Generalne diskusije o Sajku - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Generalne diskusije o Sajku   Generalne diskusije o Sajku - Page 6 Emptyuto 28 srp 2009, 06:27

http://www.svet.rs/clanak/nikola-sari%C4%87-sajko-od-autograma-se-ne-%C5%BEivi

NIKOLA SARIĆ SAJKO: OD AUTOGRAMA SE NE ŽIVI!

Autor: Dragan Kecman

Objavljeno: 28.07.2009 07:00

Nikola Sarić Sajko

Nikola Sarić, po mnogima u svakom smislu najatraktivniji član “OT benda”, od 6. jula više nije član ove grupe. Razlog - sukob sa producentskom kućom “Imoušn”. Iako više ne uživa njihovu “zaštitu”, mladi pevač se ne plaši samostalnog koračanja trnovitim estradnim putem ističući da je siguran u svoj opstanak. I ne samo to - Sajko je siguran i svoj uspeh. Ipak, kako je za “Imoušn” vezan petogodišnjim ugovorom, šta god da radi, tačnije zaradi, dužan je da im isplati polovinu. Kaže, nije oduševljen, ali bolje i tako nego da se vuče po sudu...

Gde je zapelo sa „Imoušnom“?
Muzikom se bavim punih deset godina, sarađivao sam sa najvećim zvezdama naše estrade, na čelu sa Zdravkom Čolićem, i odlično znam kako se ovaj posao radi. Već po završetku „Operacije trijumf“ video sam da neke stvari ne idu onako kako bi trebalo, ali sam verovao da je to samo trenutno tako i da će proći. Međutim, ništa nije išlo nabolje, a ja nisam mogao da se pomirim sa činjenicom da veliku popularnost koju smo u jednom trenutku uživali „Imoušn“ nije iskoristio na najbolji mogući način. Takođe, „OT bend“ mi kao sastav od samog osnivanja nije bio jasan. Na stranu to što nas četvoricu nikada niko nije pitao želimo li uopšte da budemo deo tog projekta. Samo su nas jednog dana pozvali i rekli nam da dođemo da snimimo pesmu za „Beoviziju“.

Nikola Sarić Sajko

Šta je konkretno bio glavni razlog tvog nezadovoljstva? Novac?
Kako se ono kaže - pare nisu problem, para nema! (smeh)... Učesnici „Operacije trijumf“ bave se muzikom koja, nažalost, u našoj zemlji nije profitabilna. To ne znači da živim u uverenju da ću sada, kada sam se odvojio, zgrtati ne znam ti ni ja kakve pare, jer situacija je takva kakva jeste. Nemam velike prohteve, tezgarim za neku pristojnu cifru, ništa mnogo, dok ne objavim singl ili album, kada će čitava priča postati daleko ozbiljnija. Ipak, već sada je bolje nego što je bilo. Jer, od medijske pompe i davanja autograma se ne živi.

Šta je u tvom slučaju pristojna cifra?
Postoji mnogo faktora koji određuju koliko ću novca tražiti za nastup, od mesta i trajanja koncerta do kapaciteta lokala. U svakom slučaju, nikada ne bih pevao za manje od trista evra.

Jesi li i dalje pri stavu da narodnjake ne bi svirao čak ni da ti treba novac za lekove?
To nikada nisam izjavio.

Nisi ti, ali jeste tvoj brat dok si bio na Akademiji.
Dobro, sigurno nije bio mrtav ozbiljan, ali istina je da nikada ne bih svirao narodnjake.

Ni po cenu egzistencije?
Ni po cenu egzistencije.

Prekidom saradnje sa „Imoušnom“, između ostalog, ostao si i bez pesama koje pevači plaćaju i po nekoliko hiljada evra.
Kako sam se godinama obrazovao za posao kojim se bavim, najmanji mi je problem da napišem pesmu, i to daleko bolju od svih koje su nam oni dali. Nikoga ne vređam, ali te pesme su bile sve samo ne nešto što je po mom ukusu.

Možda možeš da napišeš pesmu, ali za koga ćeš da je izdaš?
Ni to nije problem. Štaviše, već imam nekoliko ozbiljnih i vrlo primamljivih ponuda.

Od koga?
To ti u ovom trenutku ne mogu reći. Ne bih ništa otkrivao dok ne dođe do konkretnog dogovora. Da ne izmalerišem, što se kaže.

Nikola Sarić Sajko

Priča se da si na „Imoušn“ pukao jer ti nije blagovremeno isplaćen honorar od snimanja reklame za „Ti-Mobajl“.
Kako se kasnije ispostavilo, firma koja je bila posrednik u tom poslu kasnila je sa uplatom, što će reći da „Imoušn“ nije bio kriv. Da su mi rekli da kasne zbog njih, ne bih se bunio, ali ne, oni su mi svakodnevno ponavljali - biće sutra. Kako sam u to vreme bio u nezavidnoj finansijskoj situaciji, a oni su me zavlačili, bio sam primoran da Goranu Stamenkoviću pošaljem mejl i na taj način zatražim novac. Napisao sam mu da želim svoje pare i da me ništa ne zanima, jer od nečega moram da živim. Nažalost, on mi je zamerio na tome i na mesec i po dana me isključio iz „OT benda“.

Jesi li na kraju dobio svoj novac?
Da, sa dva i po meseca zakašnjenja, i to tako što sam ga izvukao na mišiće.

A šta je sa honorarom za koncerte u Centru „Sava“?
Dobili smo ga kroz plate koje smo u tom periodu primili.

Navodno, svako od vas je trebalo da dobije po hiljadu evra.
(smeh)... Kamo sreće da je bilo tako!

Na „Sunčanim skalama“ se desio nov skandal. Zašto si uopšte išao u Herceg Novi kad već nisi hteo da izađeš na binu?
Kada su nam u „Imoušnu“ rekli da će se na „Skalama“ pevati Karolinin i Vukašinov duet, Nikola, Đole i ja smo odlučili da se ne pojavimo na festivalu. Nije to bio nikakav buntovnički čin, već jednostavno nismo želeli da izgledamo smešno. E, onda su nam saopštili da Karolina ipak neće doći u Novi, te da ćemo nastupiti sa pesmom „Strpi se još malo“, i to nam je bilo okej. Međutim, kako smo kročili u hotel, naleteli smo na koleginicu iz Makedonije. Tako nas je „Imoušn“ na krajnje pokvaren način doveo pred svršen čin. Nije mi padalo na pamet da se pojavim na sceni, a na kraju se ispostavilo da sam bio u pravu, jer nastup je uistinu bio prava lakrdija - kamera snima Đoleta dok se u pozadini čuje Vukašinov vokal. Bruka!

Kako to da Nikoli i Đorđu nije bilo ponižavajuće da izađu na scenu?
Bilo im je, dakako. Ipak, nisam hteo da ih prisiljavam na nešto što ne žele da učine i zbog čega će sutra snositi posledice. Ako im odgovara tretman koji imaju u „Imoušnu“, neka ih tu gde jesu. Kada sam ja u pitanju, nisam morao ništa da trpim jer sam znao da imam alternativu.

Kakva je bila reakcija produkcije na tvoj postupak?
Ne znam, ni sa kim se nisam čuo, a i nije bilo potrebe da mi iko bilo šta kaže jer sam bio svestan da od te večeri više definitivno nisam član „OT benda“. Ipak, ne kajem se, jer sam upravo to i želeo.

Jesi li zaista angažovao advokata kako bi sa „Imoušnom“ raskinuo ugovor?
Nisam angažovao, samo sam se konsultovao s jednim. Zanimalo me je šta bi bilo kad bi bilo. Na kraju sam odlučio da ne raskidan ugovor.

Odgovara ti da ti od svakog honorara u narednih pet godina uzimaju 50 odsto?
Naravno da mi ne odgovara, ali šta je tu je. Činjenica je da su oni u mene uložili mnogo novca i to im nikada neću osporiti. Nijednog trenutka ne želim da ispadnem nepošten prema njima, a nije mi baš neophodno ni da se vučem po sudu.

Hoće li „OT bend“ izgubiti na popularnosti po tvom odlasku?
Nema sumnje. Ipak, ne mislim da će to biti ne znam u kojoj meri, ali sigurno da hoće. Inače, momci su mi već posle prvog nastupa rekli da im nedostajem. Nas četvorica smo se zaista odlično slagali, funkcionisali smo kao jedan, i ako zbog nečega žalim, onda je to zbog toga.
Stiče se utisak da si u bendu bio zadnja rupa na svirali. Recimo, u vašem najvećem hitu „Blagoslov za kraj“ uopšte nemaš pevačku deonicu.
To je bila moja volja jer, kao što sam ti već rekao, nisam želeo da budem deo te priče. Da sam hteo, pevao bih refren, ali, kažem ti, nisam.

Kakva je situacija sa ostalima, jesu li zadovoljni saradnjom sa „Imoušnom“?
Kako ko, ali većina je nezadovoljna. Na svakom od njih je da sami sa sobom raskrste u kakvoj su poziciji i mogu li sami da nastave dalje. Jer, činjenica je da ima onih koji nikako ne bi smeli da se sklanjaju od „Imoušna“ pošto sami nikada ništa neće napraviti... nastavak pročitajte u novom broju "Sveta"
[Vrh] Go down
annn988
Na putu ka zvijezdama
Na putu ka zvijezdama



Broj postova : 264
Registration date : 26.05.2009

Generalne diskusije o Sajku - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Generalne diskusije o Sajku   Generalne diskusije o Sajku - Page 6 Emptypet 12 vel 2010, 09:37

[Vrh] Go down
annn988
Na putu ka zvijezdama
Na putu ka zvijezdama



Broj postova : 264
Registration date : 26.05.2009

Generalne diskusije o Sajku - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Generalne diskusije o Sajku   Generalne diskusije o Sajku - Page 6 Emptypon 31 svi 2010, 17:48

Gotov je Sajkov CD! Odlične su pesme! :-)
[Vrh] Go down
_Dixy
Moderator
Moderator
_Dixy


Female Broj postova : 742
Age : 33
Lokacija : Pozarevac
Registration date : 09.12.2008

Generalne diskusije o Sajku - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Generalne diskusije o Sajku   Generalne diskusije o Sajku - Page 6 Emptyčet 03 lip 2010, 06:36

Cudo niko nista ne pise o Sajkovom ucescu o Farmi, ja mislila sad ce se raspisati...
By the way jedva cekam da cujem pesme...
[Vrh] Go down
annn988
Na putu ka zvijezdama
Na putu ka zvijezdama



Broj postova : 264
Registration date : 26.05.2009

Generalne diskusije o Sajku - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Generalne diskusije o Sajku   Generalne diskusije o Sajku - Page 6 Emptyčet 03 lip 2010, 09:03

Ima na youtube-u. Meni su najbolje Pesmom kroz zid, duet sa Li Menom i još jedna malo sporija. A najlošija mi je onaj duet sa Saškom sa kojim ide na Sunčane skale.
[Vrh] Go down
annn988
Na putu ka zvijezdama
Na putu ka zvijezdama



Broj postova : 264
Registration date : 26.05.2009

Generalne diskusije o Sajku - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Generalne diskusije o Sajku   Generalne diskusije o Sajku - Page 6 Emptyčet 03 lip 2010, 09:40

Kad smo već kod Farme, danas je Sajko prepričavao onu čuvenu scenu, kad su on i Džoni ležali u dvorištu i duvali lišće kako bi što pre spremili dvorište! :-))
[Vrh] Go down
annn988
Na putu ka zvijezdama
Na putu ka zvijezdama



Broj postova : 264
Registration date : 26.05.2009

Generalne diskusije o Sajku - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Generalne diskusije o Sajku   Generalne diskusije o Sajku - Page 6 Emptypon 05 srp 2010, 05:22

[Vrh] Go down
Sponsored content





Generalne diskusije o Sajku - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Generalne diskusije o Sajku   Generalne diskusije o Sajku - Page 6 Empty

[Vrh] Go down
 
Generalne diskusije o Sajku
[Vrh] 
Stranica 6 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Nikola Paunović Support - FORUM :: Nikola Sarić-
Forum(o)Bir: