Nikola Paunović Support - FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za sve fanove Nikole P.!
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Generalne diskusije o Sajku

Go down 
+46
***Bojana***
*Tijana*
Tina
Mina
~BoKa &lt3 OT BAND~
Ena88
Kristina:D
...Black_Angel...
SONJA
sonjička
Srpkinja
***CeCa***
Majazeka
anee.x3.n
itana
DunjalovesPidza<3
_Dixy
Irena
taca_nidza_fan
Tamara<3Paunovic
Kako je lepo biti glup xD
DzoANA
Cool girl
Sanya88
GagaVoliPidzu
_EmA_95
Winnie
*vaja*
vena
> Žex <
Nymeria
LuiAnny
Ikac92
JECA '92
Tixy
Jelena loves Dzoni
Maichi=)
Monika loves Nikola
Sanja
Lothesse
Jasnica
Elena^
N!na
*Martica*
*Irena94*
Teodora94
50 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
Srpkinja
Na putu ka zvijezdama
Na putu ka zvijezdama
Srpkinja


Female Broj postova : 173
Registration date : 03.01.2009

Generalne diskusije o Sajku - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Generalne diskusije o Sajku   Generalne diskusije o Sajku - Page 4 Emptyuto 17 vel 2009, 15:13

Nema na cemu, uvek Generalne diskusije o Sajku - Page 4 227581
[Vrh] Go down
> Žex <
Super član
Super član
> Žex <


Female Broj postova : 300
Age : 30
Registration date : 23.11.2008

Generalne diskusije o Sajku - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Generalne diskusije o Sajku   Generalne diskusije o Sajku - Page 4 Emptysri 18 vel 2009, 07:14

i meni se svidja pesma :D al' sajkovo igranje aaaaaaaaaahahahahaha Generalne diskusije o Sajku - Page 4 124676
[Vrh] Go down
SONJA
Na putu ka zvijezdama
Na putu ka zvijezdama
SONJA


Broj postova : 125
Registration date : 03.01.2009

Generalne diskusije o Sajku - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Generalne diskusije o Sajku   Generalne diskusije o Sajku - Page 4 Emptysri 18 oľu 2009, 07:38

Cula sam da je Sajko raskinuo sa Nevenom, jer ona nije mogla da podnese njegove obozavateljke...
[Vrh] Go down
...Black_Angel...
Početnik
Početnik
...Black_Angel...


Female Broj postova : 75
Age : 31
Registration date : 14.11.2008

Generalne diskusije o Sajku - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Generalne diskusije o Sajku   Generalne diskusije o Sajku - Page 4 Emptysri 18 oľu 2009, 09:23

Nasla sam ja to...sad cu postaviti cijeli text...
[Vrh] Go down
Kristina:D
Na putu ka zvijezdama
Na putu ka zvijezdama
Kristina:D


Broj postova : 127
Registration date : 23.11.2008

Generalne diskusije o Sajku - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Generalne diskusije o Sajku   Generalne diskusije o Sajku - Page 4 Emptysri 18 oľu 2009, 12:55

Mnogo se profolirao,zapostawlja drustwo staro iz bloka i mnoge sa kojima se ranije znao na cao cao i tako to vise ''ne poznaje'' xD
[Vrh] Go down
JECA '92
Na putu ka zvijezdama
Na putu ka zvijezdama
JECA '92


Broj postova : 108
Registration date : 21.11.2008

Generalne diskusije o Sajku - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Generalne diskusije o Sajku   Generalne diskusije o Sajku - Page 4 Emptyned 29 oľu 2009, 12:46

Bas je duuusaaaa <3 <3 <3 po meni se nije profoliraoooo <3
sajko i pidza su mi najbolji....
[Vrh] Go down
Jelena loves Dzoni
Moderator
Moderator
Jelena loves Dzoni


Female Broj postova : 1128
Age : 33
Lokacija : Sa Ninom i Dixy na Kosutnjaku...."setamo" :D
Registration date : 19.11.2008

Generalne diskusije o Sajku - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Generalne diskusije o Sajku   Generalne diskusije o Sajku - Page 4 Emptyned 29 oľu 2009, 14:56

Kristina:D je napisao/la:
Mnogo se profolirao,zapostawlja drustwo staro iz bloka i mnoge sa kojima se ranije znao na cao cao i tako to vise ''ne poznaje'' xD

pitala sam Sonju danas za to i rekla je da ne zna bas,da su njih dvoje uvek bili skroz ok al ipak je on mlad i u njegovim godinama bi svako dozvolio da ga ponese slava!!!!(tj nije da nije)
[Vrh] Go down
Kristina:D
Na putu ka zvijezdama
Na putu ka zvijezdama
Kristina:D


Broj postova : 127
Registration date : 23.11.2008

Generalne diskusije o Sajku - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Generalne diskusije o Sajku   Generalne diskusije o Sajku - Page 4 Emptyned 29 oľu 2009, 15:04

Jelena loves Dzoni je napisao/la:
Kristina:D je napisao/la:
Mnogo se profolirao,zapostawlja drustwo staro iz bloka i mnoge sa kojima se ranije znao na cao cao i tako to vise ''ne poznaje'' xD

pitala sam Sonju danas za to i rekla je da ne zna bas,da su njih dvoje uvek bili skroz ok al ipak je on mlad i u njegovim godinama bi svako dozvolio da ga ponese slava!!!!(tj nije da nije)

Pa owako prema publici i to nije ali sto se tice njegowih starih drugowa... To znam iz pouzdanih izwora, nekih ljudi koji ga poznaju iz bloka... Meni je on extra, ali to mi je jedino bzvz od njega... Ne kažem da se ne druži ni sa kim od starih drugowa ali ono... bla... xD
[Vrh] Go down
Ena88
Početnik
Početnik
Ena88


Broj postova : 23
Registration date : 12.11.2008

Generalne diskusije o Sajku - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Generalne diskusije o Sajku   Generalne diskusije o Sajku - Page 4 Emptyned 29 oľu 2009, 15:45

Kiki ja sam ti rekla da ti sledi motka :)
[Vrh] Go down
Kristina:D
Na putu ka zvijezdama
Na putu ka zvijezdama
Kristina:D


Broj postova : 127
Registration date : 23.11.2008

Generalne diskusije o Sajku - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Generalne diskusije o Sajku   Generalne diskusije o Sajku - Page 4 Emptyned 29 oľu 2009, 15:57

Hahahahaha,Enchy znam da istina boli,ali jaka si ti 8) Generalne diskusije o Sajku - Page 4 124676
[Vrh] Go down
~BoKa &lt3 OT BAND~
Početnik
Početnik
~BoKa &lt3 OT BAND~


Broj postova : 68
Registration date : 29.03.2009

Generalne diskusije o Sajku - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Generalne diskusije o Sajku   Generalne diskusije o Sajku - Page 4 Emptypon 30 oľu 2009, 07:04

i ja sam chula da se malo loshe poneo prema starim prijateljima...mada, mozda se dechko zbunio, sva ta slava odjednom...retko ko bi ostao skrzo pribran...;)))
[Vrh] Go down
Mina
Početnik
Početnik
Mina


Broj postova : 24
Registration date : 16.04.2009

Generalne diskusije o Sajku - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Generalne diskusije o Sajku   Generalne diskusije o Sajku - Page 4 Emptypon 04 svi 2009, 13:21

jel zna neko mozda neki forum za sajka?
[Vrh] Go down
Tina
Super član
Super član
Tina


Female Broj postova : 355
Age : 28
Lokacija : Kraljevo
Registration date : 11.12.2008

Generalne diskusije o Sajku - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Generalne diskusije o Sajku   Generalne diskusije o Sajku - Page 4 Emptyuto 05 svi 2009, 13:50

www.nikolasaric.4umer.com
trebalo bi da je taj
[Vrh] Go down
Mina
Početnik
Početnik
Mina


Broj postova : 24
Registration date : 16.04.2009

Generalne diskusije o Sajku - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Generalne diskusije o Sajku   Generalne diskusije o Sajku - Page 4 Emptyuto 05 svi 2009, 14:03

e hvala
[Vrh] Go down
JECA '92
Na putu ka zvijezdama
Na putu ka zvijezdama
JECA '92


Broj postova : 108
Registration date : 21.11.2008

Generalne diskusije o Sajku - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Generalne diskusije o Sajku   Generalne diskusije o Sajku - Page 4 Emptyuto 05 svi 2009, 16:35

ja znam i za ovaj...ali nema nesto ljudi xD

http://nikolasaric.forumotion.com/forum.htm
[Vrh] Go down
*Tijana*
Početnik
Početnik
*Tijana*


Broj postova : 77
Registration date : 14.01.2009

Generalne diskusije o Sajku - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Generalne diskusije o Sajku   Generalne diskusije o Sajku - Page 4 Emptyčet 07 svi 2009, 13:14

A je l' mu neki od ta dva zvanicni forum?
:D
[Vrh] Go down
***Bojana***
Super član
Super član
***Bojana***


Broj postova : 509
Registration date : 25.12.2008

Generalne diskusije o Sajku - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Generalne diskusije o Sajku   Generalne diskusije o Sajku - Page 4 Emptypon 11 svi 2009, 13:27

Sajko u šemi sa profesorkom Milicom?!
Kategorije: Marijana Mićić, milica cerović, nikola sarić, operacija trijumf

Posle raskida sa devojkom Nevenom, ženske izgleda ne ostavljaju na miru “jadnoga” Sajka. I to sve neke starije! Posle priče da je Nikola Sarić bio sa voditeljkom Marijanom Mićić, sada se priča da je u šemi sa bivšom profesorkom sa akademije Operacije Trijumf, Milicom Cerović. Šta???

Kako piše Svet, na žurci koja je održana posle uspešnih koncerata u Sava centru, svi studenti su otišli da proslave na splav H2O. I tamo se desilo svašta! Naime, Sajko se strasno ljubio sa svojom bivšom profesorkom Milicom!!! Da li je u pitanju samo dejstvo alkohola ili nešto drugo, novinaru Sveta otkrio je jedan od finalista OT, koji je ostao neimenovan:

nikola-saric

“Veza između njih dvoje nije ništa novo. Mislim da su se smuvali dve nedelje po završetku šoua, ili smo bar mi tada saznali da između njih dvoje postoji nešto. To nešto je seksualna veza, ništa drugo.

Šta znam, meni su oni kao par okej, ali ne dele svi moje mišljene. Zato se valjda i kriju. Ona mu je bila profesorka, starija je od njega desetak godina… Takođe, Nikola je nedavno izašao iz duge veze i, koliko mi je poznato, trenutno ne planira ništa ozbiljno. Ne samo sa Milicom, već sa bilo kim. Hoće dečko valjda malo da se zabavlja, da menja devojke.”

Hmmm, zanimljivo…

izvor: Svet
__________________________


Khm...khm....jedna devojka je prokomentarisala da ih je pred uskrs videla zagrljene na Adi, i da je 100% SIGURNA da je to ona...
[Vrh] Go down
JECA '92
Na putu ka zvijezdama
Na putu ka zvijezdama
JECA '92


Broj postova : 108
Registration date : 21.11.2008

Generalne diskusije o Sajku - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Generalne diskusije o Sajku   Generalne diskusije o Sajku - Page 4 Emptypon 11 svi 2009, 13:50

BOZE PRELEP JEEEEEEEEEE....ALI SAVRSEEEEEN <3
[Vrh] Go down
vena
Na putu ka zvijezdama
Na putu ka zvijezdama
vena


Female Broj postova : 166
Age : 33
Lokacija : Podgorica
Registration date : 19.11.2008

Generalne diskusije o Sajku - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Generalne diskusije o Sajku   Generalne diskusije o Sajku - Page 4 Emptypon 11 svi 2009, 13:55

***Bojana*** je napisao/la:
Sajko u šemi sa profesorkom Milicom?!
Kategorije: Marijana Mićić, milica cerović, nikola sarić, operacija trijumf

Posle raskida sa devojkom Nevenom, ženske izgleda ne ostavljaju na miru “jadnoga” Sajka. I to sve neke starije! Posle priče da je Nikola Sarić bio sa voditeljkom Marijanom Mićić, sada se priča da je u šemi sa bivšom profesorkom sa akademije Operacije Trijumf, Milicom Cerović. Šta???

Kako piše Svet, na žurci koja je održana posle uspešnih koncerata u Sava centru, svi studenti su otišli da proslave na splav H2O. I tamo se desilo svašta! Naime, Sajko se strasno ljubio sa svojom bivšom profesorkom Milicom!!! Da li je u pitanju samo dejstvo alkohola ili nešto drugo, novinaru Sveta otkrio je jedan od finalista OT, koji je ostao neimenovan:

nikola-saric

“Veza između njih dvoje nije ništa novo. Mislim da su se smuvali dve nedelje po završetku šoua, ili smo bar mi tada saznali da između njih dvoje postoji nešto. To nešto je seksualna veza, ništa drugo.

Šta znam, meni su oni kao par okej, ali ne dele svi moje mišljene. Zato se valjda i kriju. Ona mu je bila profesorka, starija je od njega desetak godina… Takođe, Nikola je nedavno izašao iz duge veze i, koliko mi je poznato, trenutno ne planira ništa ozbiljno. Ne samo sa Milicom, već sa bilo kim. Hoće dečko valjda malo da se zabavlja, da menja devojke.”

Hmmm, zanimljivo…

izvor: Svet
__________________________


Khm...khm....jedna devojka je prokomentarisala da ih je pred uskrs videla zagrljene na Adi, i da je 100% SIGURNA da je to ona...


Nekako mi je ta prica za nepoverovati ,al ko zna,mozda gresim Generalne diskusije o Sajku - Page 4 755236
[Vrh] Go down
Mia-Pidza 4ever
Na putu ka zvijezdama
Na putu ka zvijezdama
Mia-Pidza 4ever


Female Broj postova : 162
Age : 32
Registration date : 13.01.2009

Generalne diskusije o Sajku - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Generalne diskusije o Sajku   Generalne diskusije o Sajku - Page 4 Emptypon 25 svi 2009, 12:13

Ima intervju sa Sajkom u novom broju Ok-a... Zanimljivo je!!! :)
[Vrh] Go down
lola
Na putu ka zvijezdama
Na putu ka zvijezdama
lola


Broj postova : 111
Registration date : 03.04.2009

Generalne diskusije o Sajku - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Generalne diskusije o Sajku   Generalne diskusije o Sajku - Page 4 Emptypon 25 svi 2009, 15:39

Mia ako te mrzi da kuckas,hajde nam barem malo prepricaj intervju,barem ono sto je vezano za OT!
[Vrh] Go down
***Bojana***
Super član
Super član
***Bojana***


Broj postova : 509
Registration date : 25.12.2008

Generalne diskusije o Sajku - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Generalne diskusije o Sajku   Generalne diskusije o Sajku - Page 4 Emptypon 25 svi 2009, 16:09

Generalne diskusije o Sajku - Page 4 072d6c45bffa
[Vrh] Go down
lola
Na putu ka zvijezdama
Na putu ka zvijezdama
lola


Broj postova : 111
Registration date : 03.04.2009

Generalne diskusije o Sajku - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Generalne diskusije o Sajku   Generalne diskusije o Sajku - Page 4 Emptypon 25 svi 2009, 16:17

Hvala Bojana!
[Vrh] Go down
Mia-Pidza 4ever
Na putu ka zvijezdama
Na putu ka zvijezdama
Mia-Pidza 4ever


Female Broj postova : 162
Age : 32
Registration date : 13.01.2009

Generalne diskusije o Sajku - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Generalne diskusije o Sajku   Generalne diskusije o Sajku - Page 4 Emptyčet 28 svi 2009, 07:17

Ljudi sta je to da Sajko vise nije clan benda? Ja sam nesto gledala i nacula, ali nekako mi deluje hmm... Vuki je rekao da bend nastavlja do daljnjeg, a sad ovo?...
[Vrh] Go down
*Martica*
Najveći fan Nikole P.!
Najveći fan Nikole P.!
*Martica*


Female Broj postova : 1074
Age : 30
Lokacija : Nish
Registration date : 12.11.2008

Generalne diskusije o Sajku - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Generalne diskusije o Sajku   Generalne diskusije o Sajku - Page 4 Emptyčet 28 svi 2009, 08:22

Mia-Pidza 4ever je napisao/la:
Ljudi sta je to da Sajko vise nije clan benda? Ja sam nesto gledala i nacula, ali nekako mi deluje hmm... Vuki je rekao da bend nastavlja do daljnjeg, a sad ovo?...

Nisam cula za to...Ali videla sam danas da nije bio na snimanju pesme za City Club...Ali mislila sam da verovatno nesto nije mogao da dodje, ili sta vec..A gde si cula za to?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Generalne diskusije o Sajku - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Generalne diskusije o Sajku   Generalne diskusije o Sajku - Page 4 Empty

[Vrh] Go down
 
Generalne diskusije o Sajku
[Vrh] 
Stranica 4 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Nikola Paunović Support - FORUM :: Nikola Sarić-
Forum(o)Bir: