Nikola Paunović Support - FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za sve fanove Nikole P.!
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Generalna diskusija o Vukasinu

Go down 
+49
Sanja
Mia-Pidza 4ever
Gaga*
deki93
SLEEPWALKER
Tina
~BoKa &lt3 OT BAND~
Monika loves Nikola
Srpkinja
Ivana92
Angie
sonjička
Jelena loves Dzoni
Ruki
arthemis
MaRiJaNa_
**Zorana**
***Bojana***
--Sweety--
*vaja*
*DuLcE*
itana
_Dixy
x B i m x
cpdjaN
Boba
Tamara<3Paunovic
*LoodaCha94*
Sanya88
Cool girl
GagaVoliPidzu
Teodora94
*_*FaNcY_Doll*_*
...MaKiTzA...
> Žex <
MaRiZZa_94_P
Kako je lepo biti glup xD
-MILOS-
Johny's girlfriend
Irena
Ikac92
Tixy
N!na
*Martica*
Jasnica
Elena^
*Irena94*
M.[Nikola<345]
Alisa
53 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
***Bojana***
Super član
Super član
***Bojana***


Broj postova : 509
Registration date : 25.12.2008

Generalna diskusija o Vukasinu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Vukasinu   Generalna diskusija o Vukasinu - Page 7 Emptypet 15 svi 2009, 16:58

A ko ce drugi biti zaduzen za dobru atmosferu... :P

Al kako mi mocno ovo zvuci "Decko sa gitarom"...
[Vrh] Go down
SLEEPWALKER
Super član
Super član
SLEEPWALKER


Broj postova : 441
Age : 31
Registration date : 11.04.2009

Generalna diskusija o Vukasinu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Vukasinu   Generalna diskusija o Vukasinu - Page 7 Emptypet 15 svi 2009, 17:06

Ima i video kako on svira gitaru i kako on i ostali pevaju Sve jos mirise na nju :)
[Vrh] Go down
***Bojana***
Super član
Super član
***Bojana***


Broj postova : 509
Registration date : 25.12.2008

Generalna diskusija o Vukasinu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Vukasinu   Generalna diskusija o Vukasinu - Page 7 Emptypet 15 svi 2009, 17:54

Znam...videla sam...
[Vrh] Go down
Tina
Super član
Super član
Tina


Female Broj postova : 355
Age : 28
Lokacija : Kraljevo
Registration date : 11.12.2008

Generalna diskusija o Vukasinu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Vukasinu   Generalna diskusija o Vukasinu - Page 7 Emptyned 17 svi 2009, 03:08

jel zna neko sta je sa Vukijevim fb-om? Generalna diskusija o Vukasinu - Page 7 746602
[Vrh] Go down
Gaga*
Moderator
Moderator
Gaga*


Female Broj postova : 202
Age : 34
Registration date : 27.04.2009

Generalna diskusija o Vukasinu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Vukasinu   Generalna diskusija o Vukasinu - Page 7 Emptyned 17 svi 2009, 05:11

tina95 je napisao/la:
jel zna neko sta je sa Vukijevim fb-om? Generalna diskusija o Vukasinu - Page 7 746602

E da Generalna diskusija o Vukasinu - Page 7 989480 ...ili je izbrisao profil ili ga je zamrznuo kako ja to volim da kazem....
[Vrh] Go down
N!na
Admin
Admin
N!na


Female Broj postova : 2065
Age : 32
Registration date : 16.11.2008

Generalna diskusija o Vukasinu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Vukasinu   Generalna diskusija o Vukasinu - Page 7 Emptyned 17 svi 2009, 06:12

Mislim da ga je "zamrznuo"... ;) ali mogao je barem upozoriti...rekao je da ako bude do toga doslo da ce nam reci a ono nista...bez ikakvog "upozorenja"...
[Vrh] Go down
Gaga*
Moderator
Moderator
Gaga*


Female Broj postova : 202
Age : 34
Registration date : 27.04.2009

Generalna diskusija o Vukasinu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Vukasinu   Generalna diskusija o Vukasinu - Page 7 Emptyned 17 svi 2009, 06:53

N!na je napisao/la:
Mislim da ga je "zamrznuo"... ;) ali mogao je barem upozoriti...rekao je da ako bude do toga doslo da ce nam reci a ono nista...bez ikakvog "upozorenja"...

ha ha,da Generalna diskusija o Vukasinu - Page 7 755578 izgleda da je coveku nesto dozlogrdilo,ionako je imao neke depresivne statuse poslednjih dana....
[Vrh] Go down
Tina
Super član
Super član
Tina


Female Broj postova : 355
Age : 28
Lokacija : Kraljevo
Registration date : 11.12.2008

Generalna diskusija o Vukasinu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Vukasinu   Generalna diskusija o Vukasinu - Page 7 Emptyned 17 svi 2009, 12:04

Gaga* je napisao/la:
N!na je napisao/la:
Mislim da ga je "zamrznuo"... ;) ali mogao je barem upozoriti...rekao je da ako bude do toga doslo da ce nam reci a ono nista...bez ikakvog "upozorenja"...

ha ha,da Generalna diskusija o Vukasinu - Page 7 755578 izgleda da je coveku nesto dozlogrdilo,ionako je imao neke depresivne statuse poslednjih dana....


depresivne...hah ...bas odgovarajuca rec... Generalna diskusija o Vukasinu - Page 7 223139
[Vrh] Go down
Gaga*
Moderator
Moderator
Gaga*


Female Broj postova : 202
Age : 34
Registration date : 27.04.2009

Generalna diskusija o Vukasinu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Vukasinu   Generalna diskusija o Vukasinu - Page 7 Emptyned 17 svi 2009, 13:14

tina95 je napisao/la:
Gaga* je napisao/la:
N!na je napisao/la:
Mislim da ga je "zamrznuo"... ;) ali mogao je barem upozoriti...rekao je da ako bude do toga doslo da ce nam reci a ono nista...bez ikakvog "upozorenja"...

ha ha,da Generalna diskusija o Vukasinu - Page 7 755578 izgleda da je coveku nesto dozlogrdilo,ionako je imao neke depresivne statuse poslednjih dana....


depresivne...hah ...bas odgovarajuca rec... Generalna diskusija o Vukasinu - Page 7 223139

pa da,al previse se jadan istgao i svakome svasta objasnjavao,a ima i on svoj zivot(a kakvih sve gluposti ima po njhovim profilima Generalna diskusija o Vukasinu - Page 7 825603 )...pa je verovatno puko...al vratice se on,on je zavisnik od fejsa :D
[Vrh] Go down
***Bojana***
Super član
Super član
***Bojana***


Broj postova : 509
Registration date : 25.12.2008

Generalna diskusija o Vukasinu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Vukasinu   Generalna diskusija o Vukasinu - Page 7 Emptyned 17 svi 2009, 19:32

Cek, cek....sta se desava sa njegovim fejsom...udjem mu na profil kad ono status od 15. aprila... XD
[Vrh] Go down
N!na
Admin
Admin
N!na


Female Broj postova : 2065
Age : 32
Registration date : 16.11.2008

Generalna diskusija o Vukasinu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Vukasinu   Generalna diskusija o Vukasinu - Page 7 Emptypon 18 svi 2009, 00:01

***Bojana*** je napisao/la:
Cek, cek....sta se desava sa njegovim fejsom...udjem mu na profil kad ono status od 15. aprila... XD
to nije njegov face...to je fan stranica a njegov profil je izbrisan
[Vrh] Go down
Mia-Pidza 4ever
Na putu ka zvijezdama
Na putu ka zvijezdama
Mia-Pidza 4ever


Female Broj postova : 162
Age : 32
Registration date : 13.01.2009

Generalna diskusija o Vukasinu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Vukasinu   Generalna diskusija o Vukasinu - Page 7 Emptypon 18 svi 2009, 04:21

I njegova sestra je napisala da je obrisao sve profile i da se nece vracati....
[Vrh] Go down
***Bojana***
Super član
Super član
***Bojana***


Broj postova : 509
Registration date : 25.12.2008

Generalna diskusija o Vukasinu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Vukasinu   Generalna diskusija o Vukasinu - Page 7 Emptypon 18 svi 2009, 05:03

N!na je napisao/la:
***Bojana*** je napisao/la:
Cek, cek....sta se desava sa njegovim fejsom...udjem mu na profil kad ono status od 15. aprila... XD
to nije njegov face...to je fan stranica a njegov profil je izbrisan
Da...tek sam sad videla XD

Bas bezveze....a on se trudio da svima ugodi, sve nase postove je citao i davao nam imformacije o nastupima...
Al' dobro, u poslednjih par nedelja je imao stvarno sto neko rece depresivne statuse...
Nadam se da ce se oraspoloziti...
[Vrh] Go down
Jelena loves Dzoni
Moderator
Moderator
Jelena loves Dzoni


Female Broj postova : 1128
Age : 33
Lokacija : Sa Ninom i Dixy na Kosutnjaku...."setamo" :D
Registration date : 19.11.2008

Generalna diskusija o Vukasinu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Vukasinu   Generalna diskusija o Vukasinu - Page 7 Emptypon 18 svi 2009, 05:04

Razumem ga u potpunosti al trebao je bar da nas upozori kao sto je obecao...u svakom slucaju........nedostajace mi :(
[Vrh] Go down
***Bojana***
Super član
Super član
***Bojana***


Broj postova : 509
Registration date : 25.12.2008

Generalna diskusija o Vukasinu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Vukasinu   Generalna diskusija o Vukasinu - Page 7 Emptypon 18 svi 2009, 05:16

Jelena loves Dzoni je napisao/la:
Razumem ga u potpunosti al trebao je bar da nas upozori kao sto je obecao...u svakom slucaju........nedostajace mi :(
Da, to mi je malo cudno...ne lici na njega da tek tako bez pozdrava ode...

R.I.P. Vukijev FB XD
[Vrh] Go down
Jelena loves Dzoni
Moderator
Moderator
Jelena loves Dzoni


Female Broj postova : 1128
Age : 33
Lokacija : Sa Ninom i Dixy na Kosutnjaku...."setamo" :D
Registration date : 19.11.2008

Generalna diskusija o Vukasinu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Vukasinu   Generalna diskusija o Vukasinu - Page 7 Emptypon 18 svi 2009, 05:19

hahahah R.I.P
[Vrh] Go down
SLEEPWALKER
Super član
Super član
SLEEPWALKER


Broj postova : 441
Age : 31
Registration date : 11.04.2009

Generalna diskusija o Vukasinu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Vukasinu   Generalna diskusija o Vukasinu - Page 7 Emptypon 18 svi 2009, 17:34

Da je rekao da ce da ugasi svi bi ga molili da to ne uradi i onda bi odustao jer je slab na fanove...
[Vrh] Go down
***Bojana***
Super član
Super član
***Bojana***


Broj postova : 509
Registration date : 25.12.2008

Generalna diskusija o Vukasinu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Vukasinu   Generalna diskusija o Vukasinu - Page 7 Emptypon 18 svi 2009, 17:36

SLEEPWALKER je napisao/la:
Da je rekao da ce da ugasi svi bi ga molili da to ne uradi i onda bi odustao jer je slab na fanove...

Aha...tako je jednom hteo...pa je odustao...
Dobro...pametno od njega...
[Vrh] Go down
Jelena loves Dzoni
Moderator
Moderator
Jelena loves Dzoni


Female Broj postova : 1128
Age : 33
Lokacija : Sa Ninom i Dixy na Kosutnjaku...."setamo" :D
Registration date : 19.11.2008

Generalna diskusija o Vukasinu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Vukasinu   Generalna diskusija o Vukasinu - Page 7 Emptypon 25 svi 2009, 09:48

Ovo je onaj intervju sa Vukijem iz BRAVO-a


Dosao je i taj momenat!Vukasin Brajic, drugoplasirani takmicar u emisiji "Operacija Trijumf", konacno je odgovarao na sve sto nas zanima! Za Vukasina je stiglo ubedljivo najveci broj glasova do sada!

O " Operaciji Trijumf"

SMS CHAT: Da lices nastaviti karijeru sa OT Bendom ili planiras solo?
Vuki:Za sada svi imamo u planu da nastavimo rad u OT Bendu... Na koncertu se pokazalo kao dobitna kombinacija, Ne? Smesko A jednog dana, verujem da cemo svi imati solo karijere.



SMS CHAT: Kad bi mogao da menjas svoj identitet sa nekim svojim "kolegom" iz OT Benda, ti bi bio...?
Vuki: Zasto bih to radio? Smesko Mislim da se ne bih snasao u tudjoj kozi. Smesko

Da li ti nekada bude krivo sto nisi isamarao Danijela na Akademiji?
Vuki: Ne. Ne razmisljam o tome uopste.

SMS CHAT: Da li se druzis sa nekima od ukucana posle izlaska sa Akademije ?
Vuki: Druzim se skoro sa svima.

SMS CHAT: Koja ti je pesma bila najbolja koju si pevao na nekoj od gala ?
Vuki: Najvise Volim " More Than Words".

O DEVOJKAMA

SMS CHAT: Sta prvo primetis na devojci? Sta je presudno da bi ti se neka devojka svidela?
Vuki: Oci, usne i kosa!

SMS CHAT: Da li bi bio sa obozavateljkom?
Vuki: Zavisi...

SMS CHAT: Sta bi rekao devojci koja bi ti ponudila sex za jednu noc?
Vuki: pitao bih : " Da li si svesna sta nudis ? "

SMS CHAT: Kada si se prvi put poljubio, a kada vodio ljubav
Vuki: Davno... Smesko

Mislis li da su tinejdzerke koje lude za tobom i ostalima iz OT Akademije glupe klinke ?
Vuki: Ne mislim da su glupe klinke. Svi smo mi u tim godinama imali nekoga za kim smo ludeli. Sada, sve sto mozemo je da budemo dobri uzori, i da se trufimo da tu naklonost opravdamo!

PLANOVI

SMS CHAT: Koja je tvoja pesma za kompilaciju? I da li cete imati jos neke organizacije za fanove?
Vuki: Ovih dana snimam pesmu. Kompilacija uskoro izlazi, pa cete vrlo brzo imati priliku da je cujete. A sto se druzenja sa fanovima tice, verujem da ce toga biti i dalje...

SMS CHAT: Koja ti je omiljena pesma?
Vuki: Uh! Tesko je reci. Mnogo pesama volim. Ali u poslednje vreme i je David Cook " life on the moon" na repeat na iPodu.


SMSM CHAT: Gde fanovi mpogu da te vide u toku dana ? U koje kafice izlazis?
Vuki: Ne postoje neka konkretna mesta na koje izlazim. Nije mi toliko bitno GDE, koliko SA KIM izlazim. Pre neko vece sam sedeo sa drustvom izmedju zgrada u bloku, i proveli smo se kao retko kad.. ( oduvek sam bio klosar) : ))))))

SMS CHAT: Kakvo je tvoje misljenje o emisijama tipa " Idol " i sl. ?
"Vuki: Podrzavam svaki vid promovisanja mladih ljudi... Konkurisao sam i za "IDol" i za "3Kdur". U
"Idolu" nisam prosao, a "3KDur" se ugasio bas kada je trebalo ja da snimam...

SMS CHAT: Da li bi usao u kucu VElikog Brata?
Vuki: Pa... Bio sam u toj kuci nekolicinu puta Smesko Ako me pitas da li bih se prijavio za show... NE! Jedva sam se i od ovoga oporavio. :P


O DRUGIMA...

SMS CHAT: Vuki, sta mislis o tome sto je Marko Kon pobedio na Beovizii i da lu ti se svidja njegova pesma?
Vuki: Nemam neko formirano misljenje o tome. Ne osvrcem se na stvari koje su bile i prosle... Fokusiram se na stvari koje dolaze. A sto se tice pesme... Ja je, jos uvek, nisam cuo celu... Smesko

SMS CHAT: Koga bi pozvao na veceru od poznatih faca?
Vuki: Liv Tyler
Vuki: Istice nam vreme ovde...
Vuki: C YA


Uskoro kompilacija...to bi trebalo da znaci da su svi dobili pesme ukljucujuci i Dzonija jeeeeeeeeeej
[Vrh] Go down
Sanja
Administrator
Administrator
Sanja


Female Broj postova : 394
Lokacija : Sombor
Registration date : 12.11.2008

Generalna diskusija o Vukasinu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Vukasinu   Generalna diskusija o Vukasinu - Page 7 Emptypon 25 svi 2009, 11:49

Hahahah
Bravo ko Bravo
uvek zaostaju
u vremenu i prostoru
xD
[Vrh] Go down
Jelena loves Dzoni
Moderator
Moderator
Jelena loves Dzoni


Female Broj postova : 1128
Age : 33
Lokacija : Sa Ninom i Dixy na Kosutnjaku...."setamo" :D
Registration date : 19.11.2008

Generalna diskusija o Vukasinu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Vukasinu   Generalna diskusija o Vukasinu - Page 7 Emptyuto 26 svi 2009, 14:37

Well, hello... :)
Today at 10:08pm
Kao što verovatno znate, ugasio sam svoje Facebook profile. Jedan od razloga zbog kojih sam to uradio je taj, što sam jako puno vremena i energije trošio na odgovore na pitanja koja su mnogo puta postavljena i odgovorena, želeći da tako svakome izađem u susret. Pokušao sam to da rešim note-ovima, ali se ni to nije pokazalo kao preterano uspešno. Drugi razlog je taj što mi je nekoliko puta privatnost bila jako narušena zbog FB. Anyway... Svi profili koji su sada pod mojim imenom su LAŽNI, pa vas molim, ako imate nekoga pod mojim imenom kao prijatelja, da ga obrišete ali da mu pre toga vandalizujete profil. :) Ne znam koji su motivi tih ljudi, ali ne želim da bilo ko govori ili piše nešto predstavljajući se kao ja.
Sve novosti koje se tiču nastupa, gostovanja, novih pesama, moći ćete da saznate ovde, na Fan Page-u. Pošto znam da mnogi ne čitaju update-ove (taj sam :)), molim one koji ovo pročitaju da, ako nalete na nekakvu diskusiju vezanu za ovu temu, pojasne situaciju.
Čuo sam za komentare da sam napustio svoje fanove. To nije tačno. Fan page upravo tome i služi. Biće identičan kao moj profil, samo što neće biti privatnih poruka i friend request-ova koje, moram da ponovim, nisam mogao da prihvatim zbog FB ograničenja. Kao i do sada, ostavljaću vam linkove ka, po mom mišljenju, dobroj muzici, menjati povremeno statuse, i slati update-ove za sva bitnija dešavanja.
Pored toga, tu je i YouTube kanal, koji će i dalje funkcionisati, i gde ćete moći da vidite neke stvari koje inače ne biste imali priliku da vidite. ;)
Dakle, nisam napustio fanove, samo sam fokusirao svo interesovanje koje postoji za moj rad, na mesta koja su za to namenjena . Kako ste se družili na mom profilu, možete da se družite i ovde. A na sva pitanja koja postavite na page-u, potrudiću se da vam odgovorim kroz update.
Hvala na razumevanju.

Operisan od trijumfa, Vukašin... ;)
[Vrh] Go down
_Dixy
Moderator
Moderator
_Dixy


Female Broj postova : 742
Age : 33
Lokacija : Pozarevac
Registration date : 09.12.2008

Generalna diskusija o Vukasinu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Vukasinu   Generalna diskusija o Vukasinu - Page 7 Emptyuto 26 svi 2009, 14:43

E, ako im je rekao!!! Lepo sam ja rekla, dusa jedna!!!! Obozavam ga!!!! :D
[Vrh] Go down
Jelena loves Dzoni
Moderator
Moderator
Jelena loves Dzoni


Female Broj postova : 1128
Age : 33
Lokacija : Sa Ninom i Dixy na Kosutnjaku...."setamo" :D
Registration date : 19.11.2008

Generalna diskusija o Vukasinu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Vukasinu   Generalna diskusija o Vukasinu - Page 7 Emptyuto 26 svi 2009, 14:59

E neka u inat dusmanima toliko o tome on je uobrazen,napustio je fanove,otisao iz hira bla bla !! hahahahah
[Vrh] Go down
Tina
Super član
Super član
Tina


Female Broj postova : 355
Age : 28
Lokacija : Kraljevo
Registration date : 11.12.2008

Generalna diskusija o Vukasinu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Vukasinu   Generalna diskusija o Vukasinu - Page 7 Emptysri 27 svi 2009, 01:12

_Dixy je napisao/la:
E, ako im je rekao!!! Lepo sam ja rekla, dusa jedna!!!! Obozavam ga!!!! :D


Generalna diskusija o Vukasinu - Page 7 410239
[Vrh] Go down
vena
Na putu ka zvijezdama
Na putu ka zvijezdama
vena


Female Broj postova : 166
Age : 33
Lokacija : Podgorica
Registration date : 19.11.2008

Generalna diskusija o Vukasinu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Vukasinu   Generalna diskusija o Vukasinu - Page 7 Emptysri 27 svi 2009, 05:53

Jelena loves Dzoni je napisao/la:
Well, hello... :)
Today at 10:08pm
Kao što verovatno znate, ugasio sam svoje Facebook profile. Jedan od razloga zbog kojih sam to uradio je taj, što sam jako puno vremena i energije trošio na odgovore na pitanja koja su mnogo puta postavljena i odgovorena, želeći da tako svakome izađem u susret. Pokušao sam to da rešim note-ovima, ali se ni to nije pokazalo kao preterano uspešno. Drugi razlog je taj što mi je nekoliko puta privatnost bila jako narušena zbog FB. Anyway... Svi profili koji su sada pod mojim imenom su LAŽNI, pa vas molim, ako imate nekoga pod mojim imenom kao prijatelja, da ga obrišete ali da mu pre toga vandalizujete profil. :) Ne znam koji su motivi tih ljudi, ali ne želim da bilo ko govori ili piše nešto predstavljajući se kao ja.
Sve novosti koje se tiču nastupa, gostovanja, novih pesama, moći ćete da saznate ovde, na Fan Page-u. Pošto znam da mnogi ne čitaju update-ove (taj sam :)), molim one koji ovo pročitaju da, ako nalete na nekakvu diskusiju vezanu za ovu temu, pojasne situaciju.
Čuo sam za komentare da sam napustio svoje fanove. To nije tačno. Fan page upravo tome i služi. Biće identičan kao moj profil, samo što neće biti privatnih poruka i friend request-ova koje, moram da ponovim, nisam mogao da prihvatim zbog FB ograničenja. Kao i do sada, ostavljaću vam linkove ka, po mom mišljenju, dobroj muzici, menjati povremeno statuse, i slati update-ove za sva bitnija dešavanja.
Pored toga, tu je i YouTube kanal, koji će i dalje funkcionisati, i gde ćete moći da vidite neke stvari koje inače ne biste imali priliku da vidite. ;)
Dakle, nisam napustio fanove, samo sam fokusirao svo interesovanje koje postoji za moj rad, na mesta koja su za to namenjena . Kako ste se družili na mom profilu, možete da se družite i ovde. A na sva pitanja koja postavite na page-u, potrudiću se da vam odgovorim kroz update.
Hvala na razumevanju.

Operisan od trijumfa, Vukašin... ;)

Svi njegovi fanovi (pa i ja) su dobili tu poruku koju sam i ocekivala :) tako da dzabe sad prica kako je napustio fanove :P
[Vrh] Go down
Sponsored content





Generalna diskusija o Vukasinu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Vukasinu   Generalna diskusija o Vukasinu - Page 7 Empty

[Vrh] Go down
 
Generalna diskusija o Vukasinu
[Vrh] 
Stranica 7 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Generalna diskusija o Ani
» Generalna diskusija
» Generalna diskusija o Ani
» Generalna diskusija o Igoru
» Generalna diskusija o Danijelu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Nikola Paunović Support - FORUM :: OT BEND :: Vukašin Brajić-
Forum(o)Bir: