Nikola Paunović Support - FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za sve fanove Nikole P.!
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Generalna diskusija o Adnanu

Go down 
+30
Avril fan
itana
avrilka1711
Johny's girlfriend
_Dixy
**Zorana**
aida_
alternativka :]
Boba
cpdjaN
Kako je lepo biti glup xD
*Martica*
_EmA_95
...MaKiTzA...
*vaja*
Jelena loves Dzoni
_sOnYa_
Winnie
Elena^
Nymeria
Ikac92
Sanja
LuiAnny
Tixy
Jasnica
N!na
*Irena94*
M.[Nikola<345]
Irena
Alisa
34 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
Autor/icaPoruka
aida_
Početnik
Početnik
aida_


Broj postova : 9
Age : 33
Registration date : 09.12.2008

Generalna diskusija o Adnanu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Adnanu   Generalna diskusija o Adnanu - Page 4 Emptypon 05 sij 2009, 17:25

JA SAM OVDJE MANJINA TAKO DA...A VRTIMO SE OKO ISTOGA

STACES ZAVRSILA JE OPERACIJA I POBJEDNIK JE PROGLASEN NEVRJEDI SE RASPARAVLJAT..POBJEDIO JE KO JE ZASLUZIO PA PASALO TO VAMA ILI NE NJE BILO SUDJENO DA VAM VUKI POBJEDI..A BRATE MALO STE GLASALI TREBALO JE TU TRUDA ULOZIT DOSTA.....SVE U SVEMU JA ZADOVOLJNA A ZA DRUGE MA STACU AM JA, A MORATE NAUCIT KAKO POBJEDJIVATI TAKO I GUBITI...


POZZ SVIMA STA CU VAM JA TO SMO VAM MI BOSNCI....

Generalna diskusija o Adnanu - Page 4 753803
[Vrh] Go down
alternativka :]
Početnik
Početnik
alternativka :]


Broj postova : 68
Registration date : 12.12.2008

Generalna diskusija o Adnanu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Adnanu   Generalna diskusija o Adnanu - Page 4 Emptypon 05 sij 2009, 17:33

seljačina teška, eto, to je moje mišljenje.
možda sam u krivu...ali ipak, ni vokalno me nije zadivio.
ne znam šta je on uopće i u polufinalu tražio -.-'
[Vrh] Go down
*Martica*
Najveći fan Nikole P.!
Najveći fan Nikole P.!
*Martica*


Female Broj postova : 1074
Age : 30
Lokacija : Nish
Registration date : 12.11.2008

Generalna diskusija o Adnanu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Adnanu   Generalna diskusija o Adnanu - Page 4 Emptypon 05 sij 2009, 17:33

aida_ je napisao/la:
JA SAM OVDJE MANJINA TAKO DA...A VRTIMO SE OKO ISTOGA

STACES ZAVRSILA JE OPERACIJA I POBJEDNIK JE PROGLASEN NEVRJEDI SE RASPARAVLJAT..POBJEDIO JE KO JE ZASLUZIO PA PASALO TO VAMA ILI NE NJE BILO SUDJENO DA VAM VUKI POBJEDI..A BRATE MALO STE GLASALI TREBALO JE TU TRUDA ULOZIT DOSTA.....SVE U SVEMU JA ZADOVOLJNA A ZA DRUGE MA STACU AM JA, A MORATE NAUCIT KAKO POBJEDJIVATI TAKO I GUBITI...


POZZ SVIMA STA CU VAM JA TO SMO VAM MI BOSNCI....

Generalna diskusija o Adnanu - Page 4 753803

MA bravo care..U pravu si..Svaka ti je na mestu... Generalna diskusija o Adnanu - Page 4 742766

I opet nacionalizam... Generalna diskusija o Adnanu - Page 4 742766 Generalna diskusija o Adnanu - Page 4 742766 Generalna diskusija o Adnanu - Page 4 742766
[Vrh] Go down
Johny's girlfriend
Moderator
Moderator
Johny's girlfriend


Female Broj postova : 268
Age : 30
Lokacija : Sa Dzonijem na pustom ostrvu....
Registration date : 12.11.2008

Generalna diskusija o Adnanu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Adnanu   Generalna diskusija o Adnanu - Page 4 Emptypon 05 sij 2009, 18:09

Koala.... Strasno..... Generalna diskusija o Adnanu - Page 4 957311
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/nymphadora93
Tixy
Najveći fan Nikole P.!
Najveći fan Nikole P.!
Tixy


Female Broj postova : 1632
Age : 29
Lokacija : nbg
Registration date : 18.11.2008

Generalna diskusija o Adnanu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Adnanu   Generalna diskusija o Adnanu - Page 4 Emptyuto 06 sij 2009, 02:51

SVE STO CU RECI JE STRASNO
[Vrh] Go down
_sOnYa_
Početnik
Početnik
_sOnYa_


Broj postova : 25
Age : 31
Registration date : 19.11.2008

Generalna diskusija o Adnanu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Adnanu   Generalna diskusija o Adnanu - Page 4 Emptyuto 06 sij 2009, 04:42

Sve sam ocekivala ali on od sinoc,NE! A ne da mi je krivo,negooo...jebote izace u Evropu i morace sa sobom da vodi prevodioca,alo 21 vijek! Dje ide ovaj Balkan? Stvarno SPRDNJA!
[Vrh] Go down
_Dixy
Moderator
Moderator
_Dixy


Female Broj postova : 742
Age : 33
Lokacija : Pozarevac
Registration date : 09.12.2008

Generalna diskusija o Adnanu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Adnanu   Generalna diskusija o Adnanu - Page 4 Emptyuto 06 sij 2009, 05:34

Ma vise nije ni vazno, ljudi ionako znate da je pobednik uvek najmanje pOznat. Ja Adnanu zelim svu srecu, ali za mene su pobednici bili i ostali:
PIDZA, VUKI & DJOLE!!!!!!!!!!!!!
NAJBOLJI SU I UVEK CE BITI!!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
avrilka1711
Početnik
Početnik



Broj postova : 5
Registration date : 17.12.2008

Generalna diskusija o Adnanu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Adnanu   Generalna diskusija o Adnanu - Page 4 Emptyuto 06 sij 2009, 07:50

Meni je iskreno drago sta je on pobjedio...
Dok sam vidjela da je Alex ispao, a ostala dva bosanca, Adnan i Vuki, sve mi se smracilo pred ocima...
Naravno da sam onda bila za Adnana, jer Vuki mi je antipatican, ne podnosim ga..
Njegovi sam veliki Generalna diskusija o Adnanu - Page 4 957311 i drago mi je da nije pobjedio...
Zato, Adnanu želim sve najbolje u njegovoj daljnjoj karijeri...
Makar je folk pjevač, a ja ne podnosim folk, ali ipak mi je drago zbog njega.. <3
[Vrh] Go down
itana
Početnik
Početnik
itana


Female Broj postova : 43
Age : 29
Lokacija : Niksic
Registration date : 13.12.2008

Generalna diskusija o Adnanu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Adnanu   Generalna diskusija o Adnanu - Page 4 Emptyuto 06 sij 2009, 09:15

ja iskreno ne znam sta ce adnan da snimi za zapadno trziste!!!!vjerovatno on josh ne zna da ne moze da snima narodnjake!!!!!on je samo za one zvezde granda....!!!!!!po meni je tako...!!!!!mora da su ljudi dok su slusali kako pjeva adnan mislili da gledaju zvezde granda,a ne ot...pa glasali!!!!!!
[Vrh] Go down
Avril fan
Početnik
Početnik
Avril fan


Male Broj postova : 37
Age : 30
Registration date : 16.12.2008

Generalna diskusija o Adnanu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Adnanu   Generalna diskusija o Adnanu - Page 4 Emptyuto 06 sij 2009, 10:51

aida_ je napisao/la:
JA SAM OVDJE MANJINA TAKO DA...A VRTIMO SE OKO ISTOGA

STACES ZAVRSILA JE OPERACIJA I POBJEDNIK JE PROGLASEN NEVRJEDI SE RASPARAVLJAT..POBJEDIO JE KO JE ZASLUZIO PA PASALO TO VAMA ILI NE NJE BILO SUDJENO DA VAM VUKI POBJEDI..A BRATE MALO STE GLASALI TREBALO JE TU TRUDA ULOZIT DOSTA.....SVE U SVEMU JA ZADOVOLJNA A ZA DRUGE MA STACU AM JA, A MORATE NAUCIT KAKO POBJEDJIVATI TAKO I GUBITI...


POZZ SVIMA STA CU VAM JA TO SMO VAM MI BOSNCI....

Generalna diskusija o Adnanu - Page 4 753803

DA, MI SKO GLASALI VISE, ali nismo uspeli da pobedimo MILETA KITICA!!!
[Vrh] Go down
_Dixy
Moderator
Moderator
_Dixy


Female Broj postova : 742
Age : 33
Lokacija : Pozarevac
Registration date : 09.12.2008

Generalna diskusija o Adnanu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Adnanu   Generalna diskusija o Adnanu - Page 4 Emptyuto 06 sij 2009, 11:41

Ha ha ha...slazem se
[Vrh] Go down
alternativka :]
Početnik
Početnik
alternativka :]


Broj postova : 68
Registration date : 12.12.2008

Generalna diskusija o Adnanu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Adnanu   Generalna diskusija o Adnanu - Page 4 Emptyuto 06 sij 2009, 11:56

_Dixy je napisao/la:
Ma vise nije ni vazno, ljudi ionako znate da je pobednik uvek najmanje pOznat. Ja Adnanu zelim svu srecu, ali za mene su pobednici bili i ostali:
PIDZA, VUKI & DJOLE!!!!!!!!!!!!!
NAJBOLJI SU I UVEK CE BITI!!!!!!!!!!!!


potpisujem ovo.
žao mi je što njih troje ne žele snimat zajedno
[Vrh] Go down
> Žex <
Super član
Super član
> Žex <


Female Broj postova : 300
Age : 30
Registration date : 23.11.2008

Generalna diskusija o Adnanu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Adnanu   Generalna diskusija o Adnanu - Page 4 Emptyuto 06 sij 2009, 14:46

ja ne mogu da verujem da je pobedio....al' ajd, upravu ste, onaj koji pobedi ima najmanje sanse da postane "zvezda".......adnanu zelim sve naj naj, ali ipak.......znate vec.....xD

DZONI VUKI DJOK'CA :D
[Vrh] Go down
itana
Početnik
Početnik
itana


Female Broj postova : 43
Age : 29
Lokacija : Niksic
Registration date : 13.12.2008

Generalna diskusija o Adnanu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Adnanu   Generalna diskusija o Adnanu - Page 4 Emptysri 07 sij 2009, 12:45

ux,ja jos ne mogu da vjerujem da je adnan pobijedio...toliko sam opterecena da sam cak i sanjala :(((
ne znam,ali ja sam bash razocarana Generalna diskusija o Adnanu - Page 4 612110
[Vrh] Go down
**Zorana**
Početnik
Početnik
**Zorana**


Broj postova : 43
Registration date : 13.12.2008

Generalna diskusija o Adnanu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Adnanu   Generalna diskusija o Adnanu - Page 4 Emptyuto 13 sij 2009, 06:19

Ma uzas... Adnan koalaaaaaaaaaaaa... I ja sam razocarana, ali nema Mile je Mile...
[Vrh] Go down
Jelena loves Dzoni
Moderator
Moderator
Jelena loves Dzoni


Female Broj postova : 1128
Age : 33
Lokacija : Sa Ninom i Dixy na Kosutnjaku...."setamo" :D
Registration date : 19.11.2008

Generalna diskusija o Adnanu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Adnanu   Generalna diskusija o Adnanu - Page 4 Emptyčet 15 sij 2009, 05:53

Iako još uvek sumira utiske posle nedavne pobede u "Operaciji trijumf" i privikava se na popularnost, za Adnana Babajića nema odmora. Njemu to, naravno, ne smeta, jer najpoznatijem Živinčaninu se upravo ostvaruju svi snovi, pa čak i onaj o saradnji sa Željkom Joksimovićem i Dinom Merlinom.

Doduše, Babajić neće snimiti duete sa ovim pevačima, kao što je poželeo još tokom boravka u Akademiji, ali će zato pomenute zvezde komponovati muziku za njegov prvenac.

Što se tekstopisaca tiče, njihov izbor je još uvek u toku, a šuška se da će se na omotu pojaviti imena najpoznatijih domaćih autora, uključujući i Leontinu Vukomanović.
[Vrh] Go down
pametnica
Početnik
Početnik



Broj postova : 2
Registration date : 16.01.2009

Generalna diskusija o Adnanu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Adnanu   Generalna diskusija o Adnanu - Page 4 Emptypet 16 sij 2009, 07:39

JOJ PA WI STWARNO NE MOZETE DA PODNESETE STO JE BOSANAC POBIJEDIO
PJEWA EXTRA DA LI TO MORA PJEWATI ROCK DA BI ZA WAS BILO COOOL MENI JE DRAG I NIKOLA P I WOLJELA BIH DA JE ISAO U FINALE ALI...TO STE WI NJEGOWI FANOEWI KRIWI ZASTO NISTE GLASALI...
ADNANE UZ TEBE SMO BOSNA JE UZ TEBE WOOOLIMOOOOOOOOOOOOOO TEEEEEEEEEEEE
[Vrh] Go down
N!na
Admin
Admin
N!na


Female Broj postova : 2065
Age : 33
Registration date : 16.11.2008

Generalna diskusija o Adnanu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Adnanu   Generalna diskusija o Adnanu - Page 4 Emptypet 16 sij 2009, 07:45

pametnica je napisao/la:
JOJ PA WI STWARNO NE MOZETE DA PODNESETE STO JE BOSANAC POBIJEDIO
PJEWA EXTRA DA LI TO MORA PJEWATI ROCK DA BI ZA WAS BILO COOOL MENI JE DRAG I NIKOLA P I WOLJELA BIH DA JE ISAO U FINALE ALI...TO STE WI NJEGOWI FANOEWI KRIWI ZASTO NISTE GLASALI...
ADNANE UZ TEBE SMO BOSNA JE UZ TEBE WOOOLIMOOOOOOOOOOOOOO TEEEEEEEEEEEE

Molim???
Oh boze kao da je bitno koje je neko nacionalnosti....strasno...naravno da me zabole da li je u pitanju bosanac,hrvat,makedonac.....koliko ja znam i Vukasin je iz Bosne...pa eto navijala sam za njega...

A sto se tice stila muzike...ne ne treba da bude rock ali takodje ne treba da bude folk
[Vrh] Go down
_Dixy
Moderator
Moderator
_Dixy


Female Broj postova : 742
Age : 33
Lokacija : Pozarevac
Registration date : 09.12.2008

Generalna diskusija o Adnanu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Adnanu   Generalna diskusija o Adnanu - Page 4 Emptypet 16 sij 2009, 07:52

PidzaTheBest je napisao/la:

Molim???
Oh boze kao da je bitno koje je neko nacionalnosti....strasno...naravno da me zabole da li je u pitanju bosanac,hrvat,makedonac.....koliko ja znam i Vukasin je iz Bosne...pa eto navijala sam za njega...

A sto se tice stila muzike...ne ne treba da bude rock ali takodje ne treba da bude folk

Potpisujem... Ako je hteo folk, trebali su da ga preporuce za Zvezde granda i tamo ljudi extra pevaju, samo drugu vrstu muzike nego u OT
[Vrh] Go down
Jelena loves Dzoni
Moderator
Moderator
Jelena loves Dzoni


Female Broj postova : 1128
Age : 33
Lokacija : Sa Ninom i Dixy na Kosutnjaku...."setamo" :D
Registration date : 19.11.2008

Generalna diskusija o Adnanu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Adnanu   Generalna diskusija o Adnanu - Page 4 Emptypet 16 sij 2009, 08:36

_Dixy je napisao/la:
PidzaTheBest je napisao/la:

Molim???
Oh boze kao da je bitno koje je neko nacionalnosti....strasno...naravno da me zabole da li je u pitanju bosanac,hrvat,makedonac.....koliko ja znam i Vukasin je iz Bosne...pa eto navijala sam za njega...

A sto se tice stila muzike...ne ne treba da bude rock ali takodje ne treba da bude folk

Potpisujem... Ako je hteo folk, trebali su da ga preporuce za Zvezde granda i tamo ljudi extra pevaju, samo drugu vrstu muzike nego u OT


Slazem se skroz!Uopste nije bitno ko je odakle vec kako peva i kakva je osoba!Meni se Adnan ne svidja ni kao osoba niti po meni i ma nesto dobar glas!A vrsta muzike koju on peva jednostavno ne ptipada operaciji trijumf vec zvezdama granda!
[Vrh] Go down
N!na
Admin
Admin
N!na


Female Broj postova : 2065
Age : 33
Registration date : 16.11.2008

Generalna diskusija o Adnanu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Adnanu   Generalna diskusija o Adnanu - Page 4 Emptysub 11 tra 2009, 06:10

Generalna diskusija o Adnanu - Page 4 N897700367_6441031_3615789
[Vrh] Go down
sonjička
Na putu ka zvijezdama
Na putu ka zvijezdama



Female Broj postova : 121
Age : 29
Lokacija : ni selo ni grad
Registration date : 02.12.2008

Generalna diskusija o Adnanu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Adnanu   Generalna diskusija o Adnanu - Page 4 Emptysub 11 tra 2009, 06:59

Organski ga ne podnosim Generalna diskusija o Adnanu - Page 4 438292
[Vrh] Go down
annn988
Na putu ka zvijezdama
Na putu ka zvijezdama



Broj postova : 264
Registration date : 26.05.2009

Generalna diskusija o Adnanu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Adnanu   Generalna diskusija o Adnanu - Page 4 Emptyuto 18 kol 2009, 08:09

[Vrh] Go down
Sponsored content





Generalna diskusija o Adnanu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Adnanu   Generalna diskusija o Adnanu - Page 4 Empty

[Vrh] Go down
 
Generalna diskusija o Adnanu
[Vrh] 
Stranica 4 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Generalna diskusija
» Generalna diskusija o Ani
» Generalna diskusija o Ani
» Generalna diskusija o Vukasinu
» Generalna diskusija o Nini

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Nikola Paunović Support - FORUM :: Adnan Babajić-
Forum(o)Bir: