Nikola Paunović Support - FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za sve fanove Nikole P.!
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Generalna diskusija o Danijelu

Go down 
+34
Srpkinja
*DuLcE*
alternativka :]
Majazeka
_sOnYa_
*Martica*
MaRiJaNa_
_Dixy
taca_nidza_fan
Nymeria
**Zorana**
Dzoni the best
cpdjaN
Boba
Elena^
...MaKiTzA...
Tamara<3Paunovic
*_*FaNcY_Doll*_*
Winnie
Sanya88
nikola_kg
> Žex <
Kako je lepo biti glup xD
*vaja*
MaRiZZa_94_P
Ikac92
Tixy
Sanja
Jasnica
N!na
Lothesse
*Irena94*
Irena
Alisa
38 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Nymeria
Na putu ka zvijezdama
Na putu ka zvijezdama
Nymeria


Broj postova : 221
Registration date : 22.11.2008

Generalna diskusija o Danijelu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Danijelu   Generalna diskusija o Danijelu - Page 3 Emptysri 17 pro 2008, 11:02

joj kako me danas naživcirao kada je saznao što i skime pjeva Generalna diskusija o Danijelu - Page 3 742766
što se mene tiče-đabe mu to što lijepo pjeva,kada se ne zna ponašati
[Vrh] Go down
*vaja*
Super član
Super član
*vaja*


Female Broj postova : 468
Age : 30
Lokacija : kotor:)
Registration date : 20.11.2008

Generalna diskusija o Danijelu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Danijelu   Generalna diskusija o Danijelu - Page 3 Emptysri 17 pro 2008, 11:18

pa u pravu si,ne moze biti zvijezda sa onakvim ponasanjem...ako to ne popravi,nista od njega...a po glasu je i meni jedan od najboljih,stvarno. ali ponasanje mu je...katastrofa.
[Vrh] Go down
taca_nidza_fan
Super član
Super član
taca_nidza_fan


Female Broj postova : 302
Age : 36
Lokacija : nis
Registration date : 30.11.2008

Generalna diskusija o Danijelu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Danijelu   Generalna diskusija o Danijelu - Page 3 Emptypet 19 pro 2008, 15:21

to je jedno odvratno stvorenje koje ne mogu da podnesem.pravi se gluv kad ga pitaju zasto nije ispratio nidzu.stoka jedna odvratna,nek ide da se leci i onako je slucaj za ispitivanje Generalna diskusija o Danijelu - Page 3 438292
[Vrh] Go down
_Dixy
Moderator
Moderator
_Dixy


Female Broj postova : 742
Age : 33
Lokacija : Pozarevac
Registration date : 09.12.2008

Generalna diskusija o Danijelu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Danijelu   Generalna diskusija o Danijelu - Page 3 Emptypet 19 pro 2008, 16:33

E, mozda on stvarno lepo peva, ali dzaba mu sto lepo peva kad uopste ne zna kako da se odnosi prema drugim ljudima. Prava zvezda mora imati nesto u sebi, a ne samo da je razmazen i da se sa celim svetom svadja, to mu uopste nece pomoci. Mi svi znamo ko se poneo kao NAJVECA ZVEZDA kad je izlazio iz kuce-NIDZA. Zna da se nosi s tim, i zna kako da se ponasa prema ljudima i zna jednostavno biti ZVEZDA! :)
[Vrh] Go down
MaRiJaNa_
Na putu ka zvijezdama
Na putu ka zvijezdama
MaRiJaNa_


Female Broj postova : 141
Age : 30
Lokacija : u Pidzino srcu!
Registration date : 13.12.2008

Generalna diskusija o Danijelu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Danijelu   Generalna diskusija o Danijelu - Page 3 Emptyned 21 pro 2008, 11:54

On stvarno lepo peva (najbolje u kuci,pored Vukija) i ako pobedi bice zasluzeno...Ali je govedo najvece...U pravu je Vuki,njega treba hospitalizovati...Najvise mi nervira sto nece da odgovori za Pidzu i sto mu je svaka druga rec 'Moze mi se'.Njemu fali nekoliko dasaka u glavu.Iako ga mrzim ipak me je nasmejao onim 'Ja se radujem kad kupim lepu svesku ili olovku'
[Vrh] Go down
*vaja*
Super član
Super član
*vaja*


Female Broj postova : 468
Age : 30
Lokacija : kotor:)
Registration date : 20.11.2008

Generalna diskusija o Danijelu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Danijelu   Generalna diskusija o Danijelu - Page 3 Emptyned 21 pro 2008, 12:12

hihihi i mene on uvijek moze da nasmije :) ima takvih provalaaa :D zato ne mogu bas tolikooo da ga mrzim,nekad mi ga bude zao Generalna diskusija o Danijelu - Page 3 793646 ali cim se sjetim kakav je prema nasem dzoniju...zamrzim ga...
[Vrh] Go down
*vaja*
Super član
Super član
*vaja*


Female Broj postova : 468
Age : 30
Lokacija : kotor:)
Registration date : 20.11.2008

Generalna diskusija o Danijelu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Danijelu   Generalna diskusija o Danijelu - Page 3 Emptypon 22 pro 2008, 14:58

ljudi...sad cete da me bijete...garantujem...ali,meni je on stvarno postao nekako drag... pjeva divnooo...nocas kad sam ga cula...aaa Generalna diskusija o Danijelu - Page 3 742766 i nekako mi je...ne znam...ne mogu da vam opisem...drag... Generalna diskusija o Danijelu - Page 3 793646 nemojte da me Generalna diskusija o Danijelu - Page 3 830116 ...a ja stvarno ne mogu da mu oprostim za sve sto je uradio dzoniju...ali ako bih to iskljucila-sve bi bilo ok... :)
[Vrh] Go down
Nymeria
Na putu ka zvijezdama
Na putu ka zvijezdama
Nymeria


Broj postova : 221
Registration date : 22.11.2008

Generalna diskusija o Danijelu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Danijelu   Generalna diskusija o Danijelu - Page 3 Emptypon 22 pro 2008, 15:16

Meni je isto postao simpatičan zadnjih dana.
Ali meni on lijepo ne pjeva uopće,niti nikada nije niti ikada hoće vjerujatno.
[Vrh] Go down
*vaja*
Super član
Super član
*vaja*


Female Broj postova : 468
Age : 30
Lokacija : kotor:)
Registration date : 20.11.2008

Generalna diskusija o Danijelu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Danijelu   Generalna diskusija o Danijelu - Page 3 Emptypon 22 pro 2008, 15:19

a on ima nekako specifican glas... :)
[Vrh] Go down
Tixy
Najveći fan Nikole P.!
Najveći fan Nikole P.!
Tixy


Female Broj postova : 1632
Age : 29
Lokacija : nbg
Registration date : 18.11.2008

Generalna diskusija o Danijelu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Danijelu   Generalna diskusija o Danijelu - Page 3 Emptypon 22 pro 2008, 15:45

los je bio. moj predosecaj je da ce NAZALOST on pobediti
[Vrh] Go down
*vaja*
Super član
Super član
*vaja*


Female Broj postova : 468
Age : 30
Lokacija : kotor:)
Registration date : 20.11.2008

Generalna diskusija o Danijelu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Danijelu   Generalna diskusija o Danijelu - Page 3 Emptyuto 23 pro 2008, 05:49

ma ja kazem inace kako pjeva,nocas ga nisam nesto mnogo "analizirala" :D ali mi se i nocas svidjelo... eee ja misljenje o njemu mijenjam svakih 5 minuta...pa i ja mislim da ce pobijediti,jer ima neku vezu-sigurnooo Generalna diskusija o Danijelu - Page 3 612110
[Vrh] Go down
_Dixy
Moderator
Moderator
_Dixy


Female Broj postova : 742
Age : 33
Lokacija : Pozarevac
Registration date : 09.12.2008

Generalna diskusija o Danijelu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Danijelu   Generalna diskusija o Danijelu - Page 3 Emptyuto 23 pro 2008, 08:23

Ja se nadam da nece pobediti. Ponekad mi ga je zao, ali mi uopste nije drag. To je tako razmazeno deriste koje uopste ne zeli da saslusa druge i nije ga briga za druge, gleda samo na sebe. I mozete da pogledate Dzonija, Vukija, Anu, Cukrova,itd...svi su oni sto puta bolji od njega(Dzoni najbolji :D ), jer su oni stvarno korektni prema drugima. Jer u ovom poslu nije bitno da samo znas da dobro pevas bitne su i neke dr. stvari.
[Vrh] Go down
*vaja*
Super član
Super član
*vaja*


Female Broj postova : 468
Age : 30
Lokacija : kotor:)
Registration date : 20.11.2008

Generalna diskusija o Danijelu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Danijelu   Generalna diskusija o Danijelu - Page 3 Emptyuto 23 pro 2008, 08:34

naravnooo dzoni je na prvom mjestu,to ne moram ni da pominjem :D i zbog njegovih svadja sa dzonijem ne mogu da ga volim. i naravno,posle dzonija vuki...a ana i igor...ne bih se slozila...meni danijel bolje pjeva od njih...iskreno...i danijela volim SAMO I ISKLJUCIVO ZBOG GLASA,a ostalo...grozno...i tacno,tu je bitno mnogo vise stvari koji cine zvijezdu...ali sto se tice pjevanja,posle dzonija,meni je najbolji...naravno dzoni je daleko iznad svih njih po svemuuuuu (naravno slozice te se samnom da je dzoni najbolji Generalna diskusija o Danijelu - Page 3 324181 )
[Vrh] Go down
Sanja
Administrator
Administrator
Sanja


Female Broj postova : 394
Lokacija : Sombor
Registration date : 12.11.2008

Generalna diskusija o Danijelu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Danijelu   Generalna diskusija o Danijelu - Page 3 Emptyuto 23 pro 2008, 12:36

on ima sve sto jedna zvezda treba da ima,
i to jedini tamo.

msm volem ja Dzonsona, ali on nema ono nesto,
sto npr ima Danijel..
Nikola ima jako lep glas, savrsen, neobican, ali opet,
njegovi nastupi i nisu nesto posebni, kretanje na sceni.

dok Danijel to radi vrhunski, bilo koju vrstu muzike da mu daju..

ali Dzonson je ipak Dzonson :D
[Vrh] Go down
Tixy
Najveći fan Nikole P.!
Najveći fan Nikole P.!
Tixy


Female Broj postova : 1632
Age : 29
Lokacija : nbg
Registration date : 18.11.2008

Generalna diskusija o Danijelu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Danijelu   Generalna diskusija o Danijelu - Page 3 Emptyuto 23 pro 2008, 12:43

ja se u potpunosti ne slazem. fali mu mnogoooooo toga
[Vrh] Go down
*Martica*
Najveći fan Nikole P.!
Najveći fan Nikole P.!
*Martica*


Female Broj postova : 1074
Age : 30
Lokacija : Nish
Registration date : 12.11.2008

Generalna diskusija o Danijelu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Danijelu   Generalna diskusija o Danijelu - Page 3 Emptyuto 23 pro 2008, 13:19

jaoj je napisao/la:
ja se u potpunosti ne slazem. fali mu mnogoooooo toga


Me 2..
[Vrh] Go down
*vaja*
Super član
Super član
*vaja*


Female Broj postova : 468
Age : 30
Lokacija : kotor:)
Registration date : 20.11.2008

Generalna diskusija o Danijelu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Danijelu   Generalna diskusija o Danijelu - Page 3 Emptyuto 23 pro 2008, 14:45

tacno,danijel se snalazi u svakoj situaciji,uvijek se izvuce,na sceni zna da se krece...sve je to ok,ali ne moze ni u cemu da dostigne dzonija. ja se stvarno divim danijelovom glasu,i svom talentu koji posjeduje.i ima dosta osobina prave zvijezde. ali mislim da je dzoni bolji od njega u svemu,ipak je to dzoni ;)
[Vrh] Go down
_sOnYa_
Početnik
Početnik
_sOnYa_


Broj postova : 25
Age : 32
Registration date : 19.11.2008

Generalna diskusija o Danijelu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Danijelu   Generalna diskusija o Danijelu - Page 3 Emptypon 05 sij 2009, 04:57

Voljela bih da pobjedi,i glasala sam za njega. Adnana bih na lomaci tako rado.
[Vrh] Go down
**Zorana**
Početnik
Početnik
**Zorana**


Broj postova : 43
Registration date : 13.12.2008

Generalna diskusija o Danijelu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Danijelu   Generalna diskusija o Danijelu - Page 3 Emptypon 05 sij 2009, 05:02

E ljudi Danijel 3 po glasovima... Moze i Danijel da pobedi samo da ne pobedi Koala... :D
[Vrh] Go down
_Dixy
Moderator
Moderator
_Dixy


Female Broj postova : 742
Age : 33
Lokacija : Pozarevac
Registration date : 09.12.2008

Generalna diskusija o Danijelu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Danijelu   Generalna diskusija o Danijelu - Page 3 Emptypon 05 sij 2009, 06:19

jaoj je napisao/la:
ja se u potpunosti ne slazem. fali mu mnogoooooo toga

I ja se ne bih slozila. Danijel se krece obicno,samo mlatara rukom, dok Dzoni moze i da stoji u mestu, opet ce to biti vrhunski nastup. Nije zato sto sam njegov fan, nego gledam realno.

A ako cemo da gledamo kretanje po sceni izdvojila bih Vukija. EXTRA su mu nastupi, i naravno Djole, bez njega nista. :))))))))))))))))
ALI DZONI JE DZONI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
*Martica*
Najveći fan Nikole P.!
Najveći fan Nikole P.!
*Martica*


Female Broj postova : 1074
Age : 30
Lokacija : Nish
Registration date : 12.11.2008

Generalna diskusija o Danijelu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Danijelu   Generalna diskusija o Danijelu - Page 3 Emptypon 05 sij 2009, 07:01

**Zorana** je napisao/la:
E ljudi Danijel 3 po glasovima... Moze i Danijel da pobedi samo da ne pobedi Koala... :D


Ni Danijel da ne pobedi...
[Vrh] Go down
Majazeka
Početnik
Početnik
Majazeka


Female Broj postova : 88
Age : 33
Lokacija : Krushevac
Registration date : 14.11.2008

Generalna diskusija o Danijelu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Danijelu   Generalna diskusija o Danijelu - Page 3 Emptypon 05 sij 2009, 07:19

ako Danijel pobedi stvarno je prava namestaljka..jer se on ponasa na foru "niko mi nista ne moze, nisu me nijednom nominovali i siguran sam da cu da pobedim", secam se kad je rekao Vukiju:" sto vas je manje u kuci, meni bolje".
[Vrh] Go down
Sanja
Administrator
Administrator
Sanja


Female Broj postova : 394
Lokacija : Sombor
Registration date : 12.11.2008

Generalna diskusija o Danijelu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Danijelu   Generalna diskusija o Danijelu - Page 3 Emptypon 05 sij 2009, 08:04

Daniiii pobednik <3
[Vrh] Go down
Tixy
Najveći fan Nikole P.!
Najveći fan Nikole P.!
Tixy


Female Broj postova : 1632
Age : 29
Lokacija : nbg
Registration date : 18.11.2008

Generalna diskusija o Danijelu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Danijelu   Generalna diskusija o Danijelu - Page 3 Emptypon 05 sij 2009, 08:29

izvini sanja ali samo sanjaj da je on pobednik
[Vrh] Go down
_Dixy
Moderator
Moderator
_Dixy


Female Broj postova : 742
Age : 33
Lokacija : Pozarevac
Registration date : 09.12.2008

Generalna diskusija o Danijelu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Danijelu   Generalna diskusija o Danijelu - Page 3 Emptypon 05 sij 2009, 11:57

jaoj je napisao/la:
izvini sanja ali samo sanjaj da je on pobednik

POTPISUJEM :D :D :D
[Vrh] Go down
Sponsored content





Generalna diskusija o Danijelu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Danijelu   Generalna diskusija o Danijelu - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
Generalna diskusija o Danijelu
[Vrh] 
Stranica 3 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Generalna diskusija o Ani
» Generalna diskusija
» Generalna diskusija o Ani
» Generalna diskusija o Igoru
» Generalna diskusija o Djoletu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Nikola Paunović Support - FORUM :: Danijel Pavlović-
Forum(o)Bir: