Nikola Paunović Support - FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za sve fanove Nikole P.!
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 ...JON BON JOVI....

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
_Dixy
Moderator
Moderator
_Dixy


Female Broj postova : 742
Age : 33
Lokacija : Pozarevac
Registration date : 09.12.2008

...JON BON JOVI.... Empty
PostajNaslov: ...JON BON JOVI....   ...JON BON JOVI.... Emptypet 09 sij 2009, 06:33

Evo posto niko nije otvorio ovu temu, ja da otvorim. Ja ih stvarno obozavam... Od omiljenih pesama su mi Livin' on a prayer, Have a nice day, You give love a bad name, Its my life...sve pesme volim!!!

Vas misljenje... :D
[Vrh] Go down
N!na
Admin
Admin
N!na


Female Broj postova : 2065
Age : 33
Registration date : 16.11.2008

...JON BON JOVI.... Empty
PostajNaslov: Re: ...JON BON JOVI....   ...JON BON JOVI.... Emptypet 09 sij 2009, 09:08

Love love love them...moja omiljena pesma je definitvno It's My Life...u tu pesmu sam se zaljubila cim sam je rpvi put cula...ima naravno jos mnogoooo pesama koje mi se dopadaju medju kojima su Livin' on a prayer i You give love a bad name i dosta jos... xD
[Vrh] Go down
*vaja*
Super član
Super član
*vaja*


Female Broj postova : 468
Age : 30
Lokacija : kotor:)
Registration date : 20.11.2008

...JON BON JOVI.... Empty
PostajNaslov: Re: ...JON BON JOVI....   ...JON BON JOVI.... Emptyuto 20 sij 2009, 17:08

obooooooozavam gaaaaaaaaaaa:)))))))))) ...JON BON JOVI.... 793646 omiljena song-bed of roses...nzm ni kako se pise,zaspah trenutno:))
[Vrh] Go down
Srpkinja
Na putu ka zvijezdama
Na putu ka zvijezdama
Srpkinja


Female Broj postova : 173
Registration date : 03.01.2009

...JON BON JOVI.... Empty
PostajNaslov: Re: ...JON BON JOVI....   ...JON BON JOVI.... Emptyčet 26 vel 2009, 15:37

Jedan od mojih omiljenih bendova! :D Najbolje pesme su mi, I'll be there for you, Wanted dead or alive, You give love a bad name, It's my life..........ma sve ih obozavam ...JON BON JOVI.... 10533
[Vrh] Go down
Via
Početnik
Početnik
Via


Female Broj postova : 6
Registration date : 31.07.2009

...JON BON JOVI.... Empty
PostajNaslov: Re: ...JON BON JOVI....   ...JON BON JOVI.... Emptypon 26 lis 2009, 05:45

Izvrsni...izvrsni....obožavam ih...imaju divne pjesme...Bad of roses, Thank you for loving me, It's my life, Have a nice day, You give love a bad name, I'll Be There For You , Always....ma sveee... :) :) :)
[Vrh] Go down
Sponsored content





...JON BON JOVI.... Empty
PostajNaslov: Re: ...JON BON JOVI....   ...JON BON JOVI.... Empty

[Vrh] Go down
 
...JON BON JOVI....
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Nikola Paunović Support - FORUM :: Svaštara :: Muzika-
Forum(o)Bir: