Nikola Paunović Support - FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za sve fanove Nikole P.!
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Chris Brown pretukao Rihannu?!

Go down 
+6
MaRiJaNa_
sonjička
***Bojana***
Jelena loves Dzoni
Tixy
N!na
10 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
_Dixy
Moderator
Moderator
_Dixy


Female Broj postova : 742
Age : 33
Lokacija : Pozarevac
Registration date : 09.12.2008

Chris Brown pretukao Rihannu?! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chris Brown pretukao Rihannu?!   Chris Brown pretukao Rihannu?! - Page 2 Emptysub 14 vel 2009, 10:52

Jao, sto ja mrzim takve muskarce.Uffffffffff...Ups! Rekla sam muskarce, to uopste nisu muskarci, to su najgore kukavice i kreteni koji postoje! Chris Brown pretukao Rihannu?! - Page 2 438292

Nina, drago mi je da te je bar Pidza oraspolozio. :D
[Vrh] Go down
N!na
Admin
Admin
N!na


Female Broj postova : 2065
Age : 33
Registration date : 16.11.2008

Chris Brown pretukao Rihannu?! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chris Brown pretukao Rihannu?!   Chris Brown pretukao Rihannu?! - Page 2 Emptypet 20 vel 2009, 03:25

E ovako...voleli vi Rihannu ili ne,opet ne znam kako vam moze biti svejedno da muskarac tuce zenu...ja ne kazem zato sto je Rihanna u pitanju...ona nije ni prva a nazalost ni poslednja zena kojoj se to desava...to se desava svaki dan i iskreno meni nikad ne bude svejedno kada procitam o tome u novinama a da ni ne znam osobu...jer je po meni taj cin odvratan i ubila bih svakog muskarca koja se usudi da digne ruku na zensku osobu...

Inace ne znam da li je ovo photoshop ili ne...ali evo sinoc je na internetu "osvanula" ova slika...izgleda da nije photoshop jer je LAPD odmah reagovao iizjavi oda je ovo ozbiljan prekrsaj jer slike zrtava nasilja nikad ne smeju izaci iz policije i da se mole svi koji znaju o stavljanju slike na ner da se jave na neke tamo brojeve ili da odu na njihov sajt i prijave...ja i dalje mislim da je photosho pali evo prosudite sami:

http://www.tmz.com/2009/02/19/rihanna-photo-face-beating/



BLIC:

Fotografije pretučene Rijane "procurile" na internet
Autor: Blic Online | Foto:Arhiva | 20.02.2009. - 09:25

Veb-sajt TMZ.com objavio je kasno sinoć fotografije popularne pevačice snimljene, kako se tvrdi, nakon što ju je pretukao njen dečko Kris Braun, preneo je MTV.

Na fotografiji se vidi žena sklopljenih očiju, sa vidljivim povredama na čelu, obrazima i ustima.
Sajt nije komentarisao kako je došao do ovih fotografija, ali izgleda da slike nisu lažne – jasno se vidi prepoznatljiva tetovaža na Rijaninom ramenu sa rimskim brojevima koji označavaju dan rođenje njene prijateljice i pomoćnice Melise Ford.
Fotografije, kako se čini, podupiru priču objavljenu prošle nedelje, kada je anonimni izvor iz policije Los Anđelesa izjavio da je Rijana pretrpela povrede na obe strane lica.
Policija nije potvrdila da li su fotografije autentične.
"Policija Los Anđelesa ne objavljuje niti će objavljivati fotografije bilo koje žrtve. To je jasno. Mi ih nismo pustili u javnost", rekao je portparol policije Džejson Li.
Otkako se Braun predao policiji, ni on ni Rijana nisu se pojavili u javnosti.
[Vrh] Go down
Tixy
Najveći fan Nikole P.!
Najveći fan Nikole P.!
Tixy


Female Broj postova : 1632
Age : 29
Lokacija : nbg
Registration date : 18.11.2008

Chris Brown pretukao Rihannu?! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chris Brown pretukao Rihannu?!   Chris Brown pretukao Rihannu?! - Page 2 Emptypet 20 vel 2009, 03:27

ja sam rekla da sam ga volela ali da je previse sto je tukao zenu pa koja god da je to zena. sto se slike tice,UZAS,ja ne verujem da je on to uradio
[Vrh] Go down
Jelena loves Dzoni
Moderator
Moderator
Jelena loves Dzoni


Female Broj postova : 1128
Age : 33
Lokacija : Sa Ninom i Dixy na Kosutnjaku...."setamo" :D
Registration date : 19.11.2008

Chris Brown pretukao Rihannu?! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chris Brown pretukao Rihannu?!   Chris Brown pretukao Rihannu?! - Page 2 Emptypet 20 vel 2009, 11:29

Ja se u potpunosti slazem sa Ninom bez obzira da li je u pitanju poznata osoba ili ne i bez obzira da li je volite ili ne kako moze nekome da bude svejedno????Taj problem je sve vise prisutan i zaista strasan!!Meni se gade muskarci (ma to ni nisu muskarci) koji su u stanju da podignu ruku na zenu!!!!!!Ja bih to sve streljala!!!!A ako je ova slika prava.......no comment...zgrozena sam
[Vrh] Go down
N!na
Admin
Admin
N!na


Female Broj postova : 2065
Age : 33
Registration date : 16.11.2008

Chris Brown pretukao Rihannu?! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chris Brown pretukao Rihannu?!   Chris Brown pretukao Rihannu?! - Page 2 Emptypet 20 vel 2009, 17:09

A evo je i Rihanna SADA...i po prvi put mogu reci da mi je prokleto drago sto su je paparazzi uhvatili...jer izgleda bolje:
Chris Brown pretukao Rihannu?! - Page 2 Normal_001
Chris Brown pretukao Rihannu?! - Page 2 Normal_002

A evo i izjave njenog menadzmenta:
"Po naredbi nadleznih(policije),Rihanna ne komentarise nesrecu koja ukljucuje CB-a.Ona zeli da uveri svoje fanove da je i dalje jaka,da je dobro,i da duboko ceni ogromnu podrsku koju dobija tokom ovih teskih vremena"

A za one koji ne znaju danas/tj.juce je bio Rihannin 21 rodjendan!

Ako kao i ja smatrate da nije bilo fer da se slika pretucene Rihanne pojavi u javnosti a posebno ne na njen rodjendan potpisite peticiju:
http://www.petitiononline.com/riritmz/petition.html
[Vrh] Go down
Tixy
Najveći fan Nikole P.!
Najveći fan Nikole P.!
Tixy


Female Broj postova : 1632
Age : 29
Lokacija : nbg
Registration date : 18.11.2008

Chris Brown pretukao Rihannu?! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chris Brown pretukao Rihannu?!   Chris Brown pretukao Rihannu?! - Page 2 Emptysub 21 vel 2009, 04:01

ok,ja cu potpisati,iako mi nije draga,ali nekima ovde to puno znaci pa ajde
[Vrh] Go down
Jelena loves Dzoni
Moderator
Moderator
Jelena loves Dzoni


Female Broj postova : 1128
Age : 33
Lokacija : Sa Ninom i Dixy na Kosutnjaku...."setamo" :D
Registration date : 19.11.2008

Chris Brown pretukao Rihannu?! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chris Brown pretukao Rihannu?!   Chris Brown pretukao Rihannu?! - Page 2 Emptysub 21 vel 2009, 04:05

ja potpisala
[Vrh] Go down
N!na
Admin
Admin
N!na


Female Broj postova : 2065
Age : 33
Registration date : 16.11.2008

Chris Brown pretukao Rihannu?! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chris Brown pretukao Rihannu?!   Chris Brown pretukao Rihannu?! - Page 2 Emptysub 21 vel 2009, 05:39

jaoj je napisao/la:
ok,ja cu potpisati,iako mi nije draga,ali nekima ovde to puno znaci pa ajde
ma nisi morala ;) niko se ne tera... :)
ali hvala obema
[Vrh] Go down
Tixy
Najveći fan Nikole P.!
Najveći fan Nikole P.!
Tixy


Female Broj postova : 1632
Age : 29
Lokacija : nbg
Registration date : 18.11.2008

Chris Brown pretukao Rihannu?! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chris Brown pretukao Rihannu?!   Chris Brown pretukao Rihannu?! - Page 2 Emptysub 21 vel 2009, 05:54

ma i ja smatram da nije trebala da se pojavi ta slika ko god da je na njoj
[Vrh] Go down
Srpkinja
Na putu ka zvijezdama
Na putu ka zvijezdama
Srpkinja


Female Broj postova : 173
Registration date : 03.01.2009

Chris Brown pretukao Rihannu?! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chris Brown pretukao Rihannu?!   Chris Brown pretukao Rihannu?! - Page 2 Emptysub 21 vel 2009, 08:06

Ja nju bas gotivim, mnogo, a on mi je uvek bio bzv.A sve i da mi nije draga, ne moze tako da se ponasa, da tuce devojku Chris Brown pretukao Rihannu?! - Page 2 644311 Chris Brown pretukao Rihannu?! - Page 2 612110 stvarno je jadnik......


Chris Brown pretukao Rihannu?! - Page 2 0016007

prema ovom casopisu TMZ, kazu da je prava fotka, zbog tetovaze na levom ramenu.....
[Vrh] Go down
N!na
Admin
Admin
N!na


Female Broj postova : 2065
Age : 33
Registration date : 16.11.2008

Chris Brown pretukao Rihannu?! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chris Brown pretukao Rihannu?!   Chris Brown pretukao Rihannu?! - Page 2 Emptysub 21 vel 2009, 08:09

Srpkinja je napisao/la:
Ja nju bas gotivim, mnogo, a on mi je uvek bio bzv.A sve i da mi nije draga, ne moze tako da se ponasa, da tuce devojku Chris Brown pretukao Rihannu?! - Page 2 644311 Chris Brown pretukao Rihannu?! - Page 2 612110 stvarno je jadnik......


Chris Brown pretukao Rihannu?! - Page 2 0016007

prema ovom casopisu TMZ, kazu da je prava fotka, zbog tetovaze na levom ramenu.....
upravo tako...jadnik,idiot...
Jeste prava je i zbog te tetovaze a i policija je digla veliku frku oko toga...mislis da bi digli frku da je slika lazna?Ne verujem...inace KONACNO sl.nedelje DEF JAM objavljuje prvi zvanicni izvestaj o tome sta se zapravo desilo Rihanni...
[Vrh] Go down
Srpkinja
Na putu ka zvijezdama
Na putu ka zvijezdama
Srpkinja


Female Broj postova : 173
Registration date : 03.01.2009

Chris Brown pretukao Rihannu?! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chris Brown pretukao Rihannu?!   Chris Brown pretukao Rihannu?! - Page 2 Emptysub 21 vel 2009, 08:22

Ne bi dizali frku da je lazna......ovo je prava slika i UZASNA je! On je pravi bolesnik, treba da sedi u zatvoru, a ne da ga pustaju uz kauciju, SRAMOTA! Chris Brown pretukao Rihannu?! - Page 2 438292
[Vrh] Go down
Jelena loves Dzoni
Moderator
Moderator
Jelena loves Dzoni


Female Broj postova : 1128
Age : 33
Lokacija : Sa Ninom i Dixy na Kosutnjaku...."setamo" :D
Registration date : 19.11.2008

Chris Brown pretukao Rihannu?! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chris Brown pretukao Rihannu?!   Chris Brown pretukao Rihannu?! - Page 2 Emptysub 21 vel 2009, 08:26

znaci gadi mi se to je sve samo ne muskarac...ODVRATNO
[Vrh] Go down
N!na
Admin
Admin
N!na


Female Broj postova : 2065
Age : 33
Registration date : 16.11.2008

Chris Brown pretukao Rihannu?! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chris Brown pretukao Rihannu?!   Chris Brown pretukao Rihannu?! - Page 2 Emptysub 21 vel 2009, 08:52

Evo jos slika Rihanne u kolima:
Chris Brown pretukao Rihannu?! - Page 2 0002
Chris Brown pretukao Rihannu?! - Page 2 0001-1
[Vrh] Go down
Srpkinja
Na putu ka zvijezdama
Na putu ka zvijezdama
Srpkinja


Female Broj postova : 173
Registration date : 03.01.2009

Chris Brown pretukao Rihannu?! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chris Brown pretukao Rihannu?!   Chris Brown pretukao Rihannu?! - Page 2 Emptyčet 26 vel 2009, 10:35

Američki časopis Star prenosi kako je vrlo moguće da je pevačka zvezda Rijana bila u drugom stanju kada je došlo do fizičkog okršaja sa dečkom Krisom Braunom.

Naime, nekoliko dana pre nego što ju je Kris pretukao, pevačica je navodno u Los Anđelesu posetila ginekologa u čuvenoj bolnici Sidars-Sajnaj. Kako prenosi američki Star, pretučena Rijana je posumnjala da je u drugom stanju.

“Bila je nervozna i vrpoljila se u čekaonici sve vreme. Nije izgledalo kao da se oseća najbolje,“ otkrio je neimenovani svedok. Izvori bliski mladoj zvezdi otkrivaju da se plašila kako bi eventualna trudnoća zakomplikovala odnos sa Krisom jer nije bila sigurna da li on želi dete.

Međutim, još uvek nije razjašnjeno da li je zaista bila trudna i da li je zbog batina pobacila ili ne. Što se samog incidenta tiče, on će svoj epilog uskoro dobiti na sudu, jer je prvo ročište zakazano za 5. mart. Braun u međuvremenu pohađa terapiju za kontrolu besa i nikuda ne ide bez telohranitelja, jer je zbog prebijanja Rijane dobijao pretnje smrću.
[Vrh] Go down
Srpkinja
Na putu ka zvijezdama
Na putu ka zvijezdama
Srpkinja


Female Broj postova : 173
Registration date : 03.01.2009

Chris Brown pretukao Rihannu?! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chris Brown pretukao Rihannu?!   Chris Brown pretukao Rihannu?! - Page 2 Emptyčet 26 vel 2009, 10:48

Već danima svetski mediji bruje kako je lepa pevačica Rijana spremna da oprosti prebijanje bivšem dečku Krisu Braunu i pomiri se sa njim. "National Enquirer" tvrdi da Rijana već neko vreme tajno zove Krisa, zbog čega su članovi nejne porodice vrlo uznemireni I pokušavaju da je odvrate od pomirenja.

„Čak iako joj je Kris to uradio, Rijana je luda za njim i oprostila mu je,“ kaže izvor za Enquirer. „Pričali su telefonom i složili su se da čim se reše problemi oko optužnice, opet biti zajedno. Ali što se Rijane tiče, oni su se već pomirili.“

Novine saznaju i da su se Rijana i Kris već trebali da se vide, ali nisu uspeli, pa su dogovorili sastanak na jednoj tajnoj lokaciji izvan Los Anđelesa.

U međuvremenu, Rijana se oporavila i počela ponovo da izlazi u provod. Zbog incidenta je otkazala veliku prodlavu 21. rođendana (20. februara), ali je zato ovog vikenda viđena na jednoj žurci gde se dobro provela.


Ako ce stvarno da mu oprosti onda je totalno luda! Chris Brown pretukao Rihannu?! - Page 2 438292 Chris Brown pretukao Rihannu?! - Page 2 438292
[Vrh] Go down
Jelena loves Dzoni
Moderator
Moderator
Jelena loves Dzoni


Female Broj postova : 1128
Age : 33
Lokacija : Sa Ninom i Dixy na Kosutnjaku...."setamo" :D
Registration date : 19.11.2008

Chris Brown pretukao Rihannu?! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chris Brown pretukao Rihannu?!   Chris Brown pretukao Rihannu?! - Page 2 Emptyčet 26 vel 2009, 15:08

ONA JE PRSLAAAAAA NO COMMENT
[Vrh] Go down
N!na
Admin
Admin
N!na


Female Broj postova : 2065
Age : 33
Registration date : 16.11.2008

Chris Brown pretukao Rihannu?! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chris Brown pretukao Rihannu?!   Chris Brown pretukao Rihannu?! - Page 2 Emptysub 28 vel 2009, 11:35

Nadala sam se da tracevi nisu tacni ali izgleda da ipak jesu...koliko god da je ja volela ona je idiot ali ajde...ne mesam se u njene odluke...Ponovo je sa Chrisom
[Vrh] Go down
Tixy
Najveći fan Nikole P.!
Najveći fan Nikole P.!
Tixy


Female Broj postova : 1632
Age : 29
Lokacija : nbg
Registration date : 18.11.2008

Chris Brown pretukao Rihannu?! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chris Brown pretukao Rihannu?!   Chris Brown pretukao Rihannu?! - Page 2 Emptysub 28 vel 2009, 12:43

ako cemo iskreno volela bi da su ponovo zajedno jer su super par
[Vrh] Go down
N!na
Admin
Admin
N!na


Female Broj postova : 2065
Age : 33
Registration date : 16.11.2008

Chris Brown pretukao Rihannu?! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chris Brown pretukao Rihannu?!   Chris Brown pretukao Rihannu?! - Page 2 Emptysub 28 vel 2009, 12:55

ma i meni su super par ali nakon ovoga bas i ne
[Vrh] Go down
sonjička
Na putu ka zvijezdama
Na putu ka zvijezdama



Female Broj postova : 121
Age : 29
Lokacija : ni selo ni grad
Registration date : 02.12.2008

Chris Brown pretukao Rihannu?! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chris Brown pretukao Rihannu?!   Chris Brown pretukao Rihannu?! - Page 2 Emptysub 28 vel 2009, 13:01

Sad me samo zanima: ko je veci kreten od njih dvoje??? Chris Brown pretukao Rihannu?! - Page 2 408110
[Vrh] Go down
N!na
Admin
Admin
N!na


Female Broj postova : 2065
Age : 33
Registration date : 16.11.2008

Chris Brown pretukao Rihannu?! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chris Brown pretukao Rihannu?!   Chris Brown pretukao Rihannu?! - Page 2 Emptypet 06 oľu 2009, 06:24

[Vrh] Go down
...kacxa...
Početnik
Početnik
...kacxa...


Female Broj postova : 17
Age : 29
Registration date : 04.05.2009

Chris Brown pretukao Rihannu?! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chris Brown pretukao Rihannu?!   Chris Brown pretukao Rihannu?! - Page 2 Emptyuto 05 svi 2009, 07:32

sonjička je napisao/la:
Sad me samo zanima: ko je veci kreten od njih dvoje??? Chris Brown pretukao Rihannu?! - Page 2 408110

:D Chris Brown pretukao Rihannu?! - Page 2 324181 Chris Brown pretukao Rihannu?! - Page 2 324181
widis to se i ja pitam.... Chris Brown pretukao Rihannu?! - Page 2 755236 Chris Brown pretukao Rihannu?! - Page 2 637664
[Vrh] Go down
Sponsored content





Chris Brown pretukao Rihannu?! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chris Brown pretukao Rihannu?!   Chris Brown pretukao Rihannu?! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Chris Brown pretukao Rihannu?!
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Nikola Paunović Support - FORUM :: Svaštara :: Muzika-
Forum(o)Bir: