Nikola Paunović Support - FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za sve fanove Nikole P.!
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Generalna diskusija o Jasmini...

Go down 
+6
Sanja
LuiAnny
N!na
Irena
*Irena94*
Johny's girlfriend
10 posters
Autor/icaPoruka
Johny's girlfriend
Moderator
Moderator
Johny's girlfriend


Female Broj postova : 268
Age : 30
Lokacija : Sa Dzonijem na pustom ostrvu....
Registration date : 12.11.2008

Generalna diskusija o Jasmini... Empty
PostajNaslov: Generalna diskusija o Jasmini...   Generalna diskusija o Jasmini... Emptysri 12 stu 2008, 08:19

Kakvo je vase misljenje o Jasmini? Hoce li uspeti kao muzicar? Je li bila u pravu kada je onako postupila posto je izbacena?
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/nymphadora93
*Irena94*
Početnik
Početnik
*Irena94*


Broj postova : 97
Lokacija : Makedonija
Registration date : 14.11.2008

Generalna diskusija o Jasmini... Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Jasmini...   Generalna diskusija o Jasmini... Emptypet 14 stu 2008, 12:08

nemam komenar za nju Generalna diskusija o Jasmini... 742766
[Vrh] Go down
Irena
Moderator
Moderator
Irena


Female Broj postova : 472
Age : 32
Lokacija : Bor/Serbia
Registration date : 12.11.2008

Generalna diskusija o Jasmini... Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Jasmini...   Generalna diskusija o Jasmini... Emptypet 14 stu 2008, 12:21

Takodje
Odvratna mi je.
[Vrh] Go down
*Irena94*
Početnik
Početnik
*Irena94*


Broj postova : 97
Lokacija : Makedonija
Registration date : 14.11.2008

Generalna diskusija o Jasmini... Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Jasmini...   Generalna diskusija o Jasmini... Emptypet 14 stu 2008, 12:26

stw je odvratna
[Vrh] Go down
N!na
Admin
Admin
N!na


Female Broj postova : 2065
Age : 33
Registration date : 16.11.2008

Generalna diskusija o Jasmini... Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Jasmini...   Generalna diskusija o Jasmini... Emptyned 16 stu 2008, 09:35

Ja sam je gotivila i gotivim je i dalje...ali me jeste iznervirala njenim postupkom kada je izbacena...nije trebala nista reci Generalna diskusija o Jasmini... 742766
[Vrh] Go down
LuiAnny
Početnik
Početnik
LuiAnny


Broj postova : 51
Registration date : 23.11.2008

Generalna diskusija o Jasmini... Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Jasmini...   Generalna diskusija o Jasmini... Emptyned 23 stu 2008, 01:02

Slazem se sa Ninom
[Vrh] Go down
Sanja
Administrator
Administrator
Sanja


Female Broj postova : 394
Lokacija : Sombor
Registration date : 12.11.2008

Generalna diskusija o Jasmini... Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Jasmini...   Generalna diskusija o Jasmini... Emptyned 23 stu 2008, 03:55

Seljanka.

Nije mogla da prihvati cinjenicu da leti napolje.. slicna je kao i Mika Generalna diskusija o Jasmini... 84560

Danija mi dira Generalna diskusija o Jasmini... 64425
[Vrh] Go down
LuiAnny
Početnik
Početnik
LuiAnny


Broj postova : 51
Registration date : 23.11.2008

Generalna diskusija o Jasmini... Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Jasmini...   Generalna diskusija o Jasmini... Emptyned 23 stu 2008, 06:41

Ma dobro ne volim da raspravljam o tom događaju, vidjela sma je neki danu gradu super je ;)
[Vrh] Go down
N!na
Admin
Admin
N!na


Female Broj postova : 2065
Age : 33
Registration date : 16.11.2008

Generalna diskusija o Jasmini... Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Jasmini...   Generalna diskusija o Jasmini... Emptyned 23 stu 2008, 15:26

Ja je gotivim....hehe vidite sta mi poslala na facebook-u...posto je videla moju slikicu sa Nikolom na facebook-u

Gdje si se ovo slikala sa mojim drugom? Joj kako je to dobar covjek, a meni je bio drug u svakoj situaciji tamo...


Generalna diskusija o Jasmini... 846326 Generalna diskusija o Jasmini... 846326 Generalna diskusija o Jasmini... 846326
Nikoli se ne moze naci mana hehe Generalna diskusija o Jasmini... 846326
[Vrh] Go down
*Martica*
Najveći fan Nikole P.!
Najveći fan Nikole P.!
*Martica*


Female Broj postova : 1074
Age : 30
Lokacija : Nish
Registration date : 12.11.2008

Generalna diskusija o Jasmini... Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Jasmini...   Generalna diskusija o Jasmini... Emptyned 23 stu 2008, 15:27

PidzaTheBest je napisao/la:
Ja je gotivim....hehe vidite sta mi poslala na facebook-u...posto je videla moju slikicu sa Nikolom na facebook-u

Gdje si se ovo slikala sa mojim drugom? Joj kako je to dobar covjek, a meni je bio drug u svakoj situaciji tamo...


Generalna diskusija o Jasmini... 846326 Generalna diskusija o Jasmini... 846326 Generalna diskusija o Jasmini... 846326
Nikoli se ne moze naci mana hehe Generalna diskusija o Jasmini... 846326


Zna devojka sta je dobro... Generalna diskusija o Jasmini... 410239
[Vrh] Go down
Jasnica
VIP član
VIP član
Jasnica


Female Broj postova : 685
Age : 35
Lokacija : Bor
Registration date : 13.11.2008

Generalna diskusija o Jasmini... Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Jasmini...   Generalna diskusija o Jasmini... Emptyned 23 stu 2008, 15:35

Ja sam OT pocela da gledam bas tada kada je ona ispala. Tako da ne znam bas puno o njoj. Ali sta je sve tada napricala, bilo je dovoljno da u meni prevagne mrznja prema njoj... XeXe
[Vrh] Go down
Tixy
Najveći fan Nikole P.!
Najveći fan Nikole P.!
Tixy


Female Broj postova : 1632
Age : 29
Lokacija : nbg
Registration date : 18.11.2008

Generalna diskusija o Jasmini... Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Jasmini...   Generalna diskusija o Jasmini... Emptypon 24 stu 2008, 01:05

PidzaTheBest je napisao/la:
Ja je gotivim....hehe vidite sta mi poslala na facebook-u...posto je videla moju slikicu sa Nikolom na facebook-u

Gdje si se ovo slikala sa mojim drugom? Joj kako je to dobar covjek, a meni je bio drug u svakoj situaciji tamo...


Generalna diskusija o Jasmini... 846326 Generalna diskusija o Jasmini... 846326 Generalna diskusija o Jasmini... 846326
Nikoli se ne moze naci mana hehe Generalna diskusija o Jasmini... 846326

hehehehehehe sada je i ja gotivim
[Vrh] Go down
nery
Na putu ka zvijezdama
Na putu ka zvijezdama
nery


Female Broj postova : 115
Registration date : 10.12.2008

Generalna diskusija o Jasmini... Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Jasmini...   Generalna diskusija o Jasmini... Emptyčet 11 pro 2008, 10:49

ja je volim,i neka je rekla sta misli,bolje to nego da pukne Generalna diskusija o Jasmini... 3392
[Vrh] Go down
Sponsored content





Generalna diskusija o Jasmini... Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Jasmini...   Generalna diskusija o Jasmini... Empty

[Vrh] Go down
 
Generalna diskusija o Jasmini...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Nikola Paunović Support - FORUM :: Jasmina Midžić-
Forum(o)Bir: