Nikola Paunović Support - FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za sve fanove Nikole P.!
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Kakvu muziku slusate?

Go down 
+32
sonjička
Srpkinja
Majazeka
Angie
EvAnEsCeNcE
MaRiJaNa_
**Tanja**
Tamara<3Paunovic
Cool girl
GagaVoliPidzu
Jelena loves Dzoni
Sanya88
...MaKiTzA...
_EmA_95
Winnie
Nymeria
-MILOS-
Kako je lepo biti glup xD
Ikac92
Johny's girlfriend
M.[Nikola<345]
Elena^
Tixy
*Cami*
...Black_Angel...
Jelena :)
Jasnica
N!na
Sanja
Alisa
Irena
x B i m x
36 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Tixy
Najveći fan Nikole P.!
Najveći fan Nikole P.!
Tixy


Female Broj postova : 1632
Age : 29
Lokacija : nbg
Registration date : 18.11.2008

Kakvu muziku slusate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu muziku slusate?   Kakvu muziku slusate? - Page 2 Emptyuto 25 stu 2008, 00:27

po meni nema,al ae
[Vrh] Go down
Winnie
Super član
Super član
Winnie


Female Broj postova : 307
Age : 32
Lokacija : Beograd
Registration date : 19.11.2008

Kakvu muziku slusate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu muziku slusate?   Kakvu muziku slusate? - Page 2 Emptyuto 25 stu 2008, 08:48

-MILOS- je napisao/la:
pa dobro... ipak kod mene u mojoj okolini svi su utripovani... kao ja sam faca slusam metalicu itd... ili ono kad mi kazu bljak narodnjaci... budimo realni ima dobrih narodnjaka
Eeee...taj sluchaj imam ja u mojoj shkoli...swi su neki rokeri, pankeri, goticari ili metalci, a kad dodju kutji, osetjam, bar polowina njih odwrne Cecu i kompaniju...
[Vrh] Go down
_EmA_95
Početnik
Početnik
_EmA_95


Female Broj postova : 23
Age : 28
Lokacija : Negde na 7 nebu sa jednim deckom:D
Registration date : 29.11.2008

Kakvu muziku slusate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu muziku slusate?   Kakvu muziku slusate? - Page 2 Emptyned 30 stu 2008, 05:55

Ja slusam swe sem narodnjaka......
[Vrh] Go down
-MILOS-
Na putu ka zvijezdama
Na putu ka zvijezdama
-MILOS-


Male Broj postova : 117
Age : 31
Registration date : 19.11.2008

Kakvu muziku slusate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu muziku slusate?   Kakvu muziku slusate? - Page 2 Emptyuto 02 pro 2008, 15:47

winnie... isti slucaj... imam drugaricu koja je toliko utripovana da je to katastrofa... do juce je znala sve pesme milice todorovic i elene risterske za kojom je ludela a sada kada pocnemo da pricamo o njima ona blene i pita nas koje elena ili milica... o boze... mada ovo nije tema za utripovane rokere koji kad odu kucu raspale juzni vetar i slatki greh
[Vrh] Go down
http://errebdway.7forum.net/forum.htm
Johny's girlfriend
Moderator
Moderator
Johny's girlfriend


Female Broj postova : 268
Age : 30
Lokacija : Sa Dzonijem na pustom ostrvu....
Registration date : 12.11.2008

Kakvu muziku slusate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu muziku slusate?   Kakvu muziku slusate? - Page 2 Emptyuto 02 pro 2008, 16:41

Ja sa ponosom mogu da kazem da nisam utripovana rockerka... U mom kompu se ne moze naci nista sto je izaslo iz grand produkcije.... Hvala Bogu.... Evo trenutno mi se vrti Van gogh i pesma "Teska ljubav".... Kako volim tu pesmicu.... hehehehehe.... A inace ja poznajem ljude koji obozavaju grand i koji su u stanju da ubuedjuju nekoga da je grand jako kvalitetna muzika i poucna.... Samo se krstim kad cujem takve slucajeve... To je za Gornju Toponicu (psihijatrijska ustanova).....
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/nymphadora93
...MaKiTzA...
Na putu ka zvijezdama
Na putu ka zvijezdama
...MaKiTzA...


Female Broj postova : 183
Lokacija : Sabac
Registration date : 26.11.2008

Kakvu muziku slusate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu muziku slusate?   Kakvu muziku slusate? - Page 2 Emptysri 03 pro 2008, 05:57

Hm...grand kvalitetan i poucan???Strasno...to ne bih slusala ni u ludilu...ne daj Boze...ja ne podnosim narodnjake...sve moze samo oni ne!!!
[Vrh] Go down
Sanya88
Na putu ka zvijezdama
Na putu ka zvijezdama



Female Broj postova : 202
Age : 35
Lokacija : Makedonija
Registration date : 25.11.2008

Kakvu muziku slusate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu muziku slusate?   Kakvu muziku slusate? - Page 2 Emptysri 03 pro 2008, 10:50

nisam nesto posebno uvucena u odredjeni muzicku zanr, kod mene to zavisi gde sam i sa kime, i sta radim, naravno Kakvu muziku slusate? - Page 2 755236
Roker sam u dusi, slusam orientalinu muziku, volim svaku pesmu sto ima senzualnu notu (hopeless romantic)....ma mogu da kazem da slusam sve sto mi se svidja. Ne podnosim trance. Narodnjake u principu ne volim, ali ne mogu da odolim na starogradsku, kafansku muziku, posebno kad Kakvu muziku slusate? - Page 2 530497
[Vrh] Go down
-MILOS-
Na putu ka zvijezdama
Na putu ka zvijezdama
-MILOS-


Male Broj postova : 117
Age : 31
Registration date : 19.11.2008

Kakvu muziku slusate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu muziku slusate?   Kakvu muziku slusate? - Page 2 Emptysri 03 pro 2008, 13:37

Johny's girlfriend je napisao/la:
Ja sa ponosom mogu da kazem da nisam utripovana rockerka... U mom kompu se ne moze naci nista sto je izaslo iz grand produkcije.... Hvala Bogu.... Evo trenutno mi se vrti Van gogh i pesma "Teska ljubav".... Kako volim tu pesmicu.... hehehehehe.... A inace ja poznajem ljude koji obozavaju grand i koji su u stanju da ubuedjuju nekoga da je grand jako kvalitetna muzika i poucna.... Samo se krstim kad cujem takve slucajeve... To je za Gornju Toponicu (psihijatrijska ustanova).....
ja se ne pronalazim u te LjUde :D
[Vrh] Go down
http://errebdway.7forum.net/forum.htm
Jelena loves Dzoni
Moderator
Moderator
Jelena loves Dzoni


Female Broj postova : 1128
Age : 33
Lokacija : Sa Ninom i Dixy na Kosutnjaku...."setamo" :D
Registration date : 19.11.2008

Kakvu muziku slusate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu muziku slusate?   Kakvu muziku slusate? - Page 2 Emptysri 03 pro 2008, 15:54

ex yu rock,strano skoro sve,Marchella obozavam,Tose Proeski,Negativ,Van Gogh,latino,tehno,house iiiiii ne mogu sed svega da se setim manje vise mogu da slusam sve sem onih grand bljuvotina!
[Vrh] Go down
M.[Nikola<345]
Moderator
Moderator
M.[Nikola<345]


Female Broj postova : 348
Age : 29
Lokacija : Novi Sad
Registration date : 12.11.2008

Kakvu muziku slusate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu muziku slusate?   Kakvu muziku slusate? - Page 2 Emptyčet 04 pro 2008, 09:59

rock,pop.ex yu rock..to najwishe
inache slusham swe shto mi se swidi :]]]
[Vrh] Go down
GagaVoliPidzu
Na putu ka zvijezdama
Na putu ka zvijezdama
GagaVoliPidzu


Female Broj postova : 121
Age : 37
Lokacija : okolina ZR-a
Registration date : 08.12.2008

Kakvu muziku slusate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu muziku slusate?   Kakvu muziku slusate? - Page 2 Emptypon 08 pro 2008, 10:25

Slusam.... bas sve i svasta! Zavisi od mesta gde se nalazim! Narodnjake slusam kad izadjem, jer sam prinudjena, al ne mogu da kazem da se ne provodim dobro uz njih! Inace moja najveca ljubav je Tose Proeski... Juce nabavih novu Beyonce i Britney Spears, pa mi je to kao novo na listi... Ali sam, ipak, vise ljubitelj domace muzike, posebno balada...
[Vrh] Go down
Cool girl
Početnik
Početnik
Cool girl


Female Broj postova : 52
Lokacija : Tu negde..........
Registration date : 08.12.2008

Kakvu muziku slusate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu muziku slusate?   Kakvu muziku slusate? - Page 2 Emptypon 08 pro 2008, 10:33

Sveeee(sem narodnjaka)!!!!!
[Vrh] Go down
Tamara<3Paunovic
Početnik
Početnik
Tamara<3Paunovic


Broj postova : 80
Registration date : 10.12.2008

Kakvu muziku slusate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu muziku slusate?   Kakvu muziku slusate? - Page 2 Emptyuto 16 pro 2008, 11:04

ja slusham sve osven narodnjake ali najvishe rock pop i metal :D
[Vrh] Go down
**Tanja**
Početnik
Početnik
**Tanja**


Female Broj postova : 63
Age : 31
Registration date : 25.12.2008

Kakvu muziku slusate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu muziku slusate?   Kakvu muziku slusate? - Page 2 Emptyčet 25 pro 2008, 05:59

Najvise volim domaci rok i strane balade...vecinom rok
[Vrh] Go down
MaRiJaNa_
Na putu ka zvijezdama
Na putu ka zvijezdama
MaRiJaNa_


Female Broj postova : 141
Age : 30
Lokacija : u Pidzino srcu!
Registration date : 13.12.2008

Kakvu muziku slusate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu muziku slusate?   Kakvu muziku slusate? - Page 2 Emptyčet 25 pro 2008, 11:45

Ja slusam pop i r&b(strani naravno)....To obozavam.Ranije sam volela i hip hop,a sad malo manje.Volim i dobre tehno,house i dance pesme...Rock ne volim...Jedino od 'tvrdjeg' zvuka volim Evanescence,ostalo i ne gotivim...Narodnjake prezirem,ali na zurkama moram i to da slusam! Kakvu muziku slusate? - Page 2 438292 Kakvu muziku slusate? - Page 2 115864
[Vrh] Go down
EvAnEsCeNcE
Početnik
Početnik



Broj postova : 3
Registration date : 21.01.2009

Kakvu muziku slusate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu muziku slusate?   Kakvu muziku slusate? - Page 2 Emptysri 21 sij 2009, 03:29

rock, metal, blues
[Vrh] Go down
Angie
Početnik
Početnik
Angie


Broj postova : 4
Registration date : 01.02.2009

Kakvu muziku slusate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu muziku slusate?   Kakvu muziku slusate? - Page 2 Emptyned 01 vel 2009, 11:44

Slusam metal,naravno,rock i sve njegove produkte :) ,domaci ex Yu rock obozavam,volim pomalo jazza,i sve i svasta nesto tako cudno Kakvu muziku slusate? - Page 2 223139 U svakom slucaju,sve sto mi se svidi.Narodnjake ne podnosim,ali,staru,pravu,starogradsku muziku postujem,mada je ne slusam,i ne volim njeno uporedjivanje sa narodnjacima.Takodje,ne volim tehno i tako to na duze od pola sata,sat,glava me boli Kakvu muziku slusate? - Page 2 324181
[Vrh] Go down
Majazeka
Početnik
Početnik
Majazeka


Female Broj postova : 88
Age : 33
Lokacija : Krushevac
Registration date : 14.11.2008

Kakvu muziku slusate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu muziku slusate?   Kakvu muziku slusate? - Page 2 Emptyned 01 vel 2009, 14:10

ja slusam zabavnu: Tosheta, Jelenu Tomasevic, Sashu Kovachevica, Mariju Sherifovic...i neshto od repa: Struka, Marchello, VIP...a zbog OT-a krenula sam da slusham i rock...
[Vrh] Go down
Srpkinja
Na putu ka zvijezdama
Na putu ka zvijezdama
Srpkinja


Female Broj postova : 173
Registration date : 03.01.2009

Kakvu muziku slusate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu muziku slusate?   Kakvu muziku slusate? - Page 2 Emptyčet 26 vel 2009, 16:02

Naravno R'n'R 4 ever Kakvu muziku slusate? - Page 2 554900 najbolje su mi rock balade, mada slusam i pop i r&b....a sto se granda tice Kakvu muziku slusate? - Page 2 957311 , reci cu samo: NE SLUSAJ NARODNJAKE, UMRI PRIRODNOM SMRCU! Kakvu muziku slusate? - Page 2 830116
[Vrh] Go down
Jelena loves Dzoni
Moderator
Moderator
Jelena loves Dzoni


Female Broj postova : 1128
Age : 33
Lokacija : Sa Ninom i Dixy na Kosutnjaku...."setamo" :D
Registration date : 19.11.2008

Kakvu muziku slusate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu muziku slusate?   Kakvu muziku slusate? - Page 2 Emptyčet 26 vel 2009, 16:15

Srpkinja je napisao/la:
reci cu samo: NE SLUSAJ NARODNJAKE, UMRI PRIRODNOM SMRCU! Kakvu muziku slusate? - Page 2 830116


Kakvu muziku slusate? - Page 2 410239 Kakvu muziku slusate? - Page 2 410239 Kakvu muziku slusate? - Page 2 410239 RESPECT Kakvu muziku slusate? - Page 2 90828
[Vrh] Go down
sonjička
Na putu ka zvijezdama
Na putu ka zvijezdama



Female Broj postova : 121
Age : 29
Lokacija : ni selo ni grad
Registration date : 02.12.2008

Kakvu muziku slusate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu muziku slusate?   Kakvu muziku slusate? - Page 2 Emptysub 28 vel 2009, 12:44

Angie je napisao/la:
Slusam metal,naravno,rock i sve njegove produkte :) ,domaci ex Yu rock obozavam,volim pomalo jazza,i sve i svasta nesto tako cudno Kakvu muziku slusate? - Page 2 223139 U svakom slucaju,sve sto mi se svidi.Narodnjake ne podnosim,ali,staru,pravu,starogradsku muziku postujem,mada je ne slusam,i ne volim njeno uporedjivanje sa narodnjacima.Takodje,ne volim tehno i tako to na duze od pola sata,sat,glava me boli Kakvu muziku slusate? - Page 2 324181

Oho, tuj smo negde...samo shto ja nesho i ne slusham metal...
Inace, obozavam instrumentalnu muziku, narocito kada su u pitanju duvacki instrumenti Kakvu muziku slusate? - Page 2 223139
[Vrh] Go down
Kristina:D
Na putu ka zvijezdama
Na putu ka zvijezdama
Kristina:D


Broj postova : 127
Registration date : 23.11.2008

Kakvu muziku slusate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu muziku slusate?   Kakvu muziku slusate? - Page 2 Emptysri 18 oľu 2009, 13:51

Ja slusam stwarno swe sto mi se swidi ali u to ne spada metal,rep i tako to... xD

Al sam sastawila owo ubi Boze xDDD Kakvu muziku slusate? - Page 2 410239
[Vrh] Go down
Monika loves Nikola
Moderator
Moderator
Monika loves Nikola


Female Broj postova : 52
Age : 31
Lokacija : Kragujevac
Registration date : 15.11.2008

Kakvu muziku slusate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu muziku slusate?   Kakvu muziku slusate? - Page 2 Emptyned 22 oľu 2009, 09:48

Ja slusam sve i svasta, ali bas, jer se bavim pevanjem. i to (dok si jos uvek neafirmisan) zahteva da pevas i nesto sto ne volis bas...tako da pevam, od Silvane do Nirvane... hehe... Mogu da cujem i pop, i rock,i stranu muziku, i narodnu...apsolutno sve, jer muziku ne delim na zabavnu,narodnu i sl, vec na dobru i losu...

Inace, oko nove godine sam pevala par dana u lokalu u kom je Pidza poceo :)
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/monikafekri
Tina
Super član
Super član
Tina


Female Broj postova : 355
Age : 28
Lokacija : Kraljevo
Registration date : 11.12.2008

Kakvu muziku slusate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu muziku slusate?   Kakvu muziku slusate? - Page 2 Emptyned 29 oľu 2009, 11:11

Ja uglavnom slusam Toseta njegov sam veliki fan evo bas sad sam se naprzila na njegov novi i poslednji album Kakvu muziku slusate? - Page 2 825603 Kakvu muziku slusate? - Page 2 825603 :( a sto se tice narodnjaka Kakvu muziku slusate? - Page 2 746583 Kakvu muziku slusate? - Page 2 408110
[Vrh] Go down
Majazeka
Početnik
Početnik
Majazeka


Female Broj postova : 88
Age : 33
Lokacija : Krushevac
Registration date : 14.11.2008

Kakvu muziku slusate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu muziku slusate?   Kakvu muziku slusate? - Page 2 Emptyned 29 oľu 2009, 13:35

tina95 je napisao/la:
Ja uglavnom slusam Toseta njegov sam veliki fan evo bas sad sam se naprzila na njegov novi i poslednji album Kakvu muziku slusate? - Page 2 825603 Kakvu muziku slusate? - Page 2 825603 :( a sto se tice narodnjaka Kakvu muziku slusate? - Page 2 746583 Kakvu muziku slusate? - Page 2 408110


ti si moj covek!!!kao da sam ja ovo napisala!!!Toshe 4ever..u sobi su mi njegovi posteri, tekstovi pesama zalepljeni svuda, onaj DVD i karta sa koncerta pre 2 god iz Ksh-a...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kakvu muziku slusate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu muziku slusate?   Kakvu muziku slusate? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Kakvu muziku slusate?
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Sta trenutno slusate?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Nikola Paunović Support - FORUM :: Svaštara :: Muzika-
Forum(o)Bir: