Nikola Paunović Support - FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za sve fanove Nikole P.!
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Generalna diskusija o Vukasinu

Go down 
+49
Sanja
Mia-Pidza 4ever
Gaga*
deki93
SLEEPWALKER
Tina
~BoKa &lt3 OT BAND~
Monika loves Nikola
Srpkinja
Ivana92
Angie
sonjička
Jelena loves Dzoni
Ruki
arthemis
MaRiJaNa_
**Zorana**
***Bojana***
--Sweety--
*vaja*
*DuLcE*
itana
_Dixy
x B i m x
cpdjaN
Boba
Tamara<3Paunovic
*LoodaCha94*
Sanya88
Cool girl
GagaVoliPidzu
Teodora94
*_*FaNcY_Doll*_*
...MaKiTzA...
> Žex <
MaRiZZa_94_P
Kako je lepo biti glup xD
-MILOS-
Johny's girlfriend
Irena
Ikac92
Tixy
N!na
*Martica*
Jasnica
Elena^
*Irena94*
M.[Nikola<345]
Alisa
53 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Autor/icaPoruka
Tixy
Najveći fan Nikole P.!
Najveći fan Nikole P.!
Tixy


Female Broj postova : 1632
Age : 29
Lokacija : nbg
Registration date : 18.11.2008

Generalna diskusija o Vukasinu - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Vukasinu   Generalna diskusija o Vukasinu - Page 9 Emptyčet 02 srp 2009, 09:48

da...sam peva
[Vrh] Go down
Tina
Super član
Super član
Tina


Female Broj postova : 355
Age : 28
Lokacija : Kraljevo
Registration date : 11.12.2008

Generalna diskusija o Vukasinu - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Vukasinu   Generalna diskusija o Vukasinu - Page 9 Emptyčet 02 srp 2009, 10:14

super je pesma!!!ali gde je Nikola? Generalna diskusija o Vukasinu - Page 9 825603 Generalna diskusija o Vukasinu - Page 9 825603 Generalna diskusija o Vukasinu - Page 9 825603 Generalna diskusija o Vukasinu - Page 9 825603
[Vrh] Go down
lola
Na putu ka zvijezdama
Na putu ka zvijezdama
lola


Broj postova : 111
Registration date : 03.04.2009

Generalna diskusija o Vukasinu - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Vukasinu   Generalna diskusija o Vukasinu - Page 9 Emptyčet 02 srp 2009, 10:17

Hvala Tixy.U cemu je sad fazon?Prvo je to trebao Sajko da peva,pa svi zajedno,otkud sad Vuki sam,zna li neko?Meni je iskreno vec malo muka od Emotion-a,nisam videla neorganizovaniju producentsku kucu.Bolje da dignu ruke od svih pa kako se ko snadje.Po meni samo im stete svojim brilijantnim idejama.Mislim da ce daleko bolje proci ovi koji su se pokupili i otisli. Generalna diskusija o Vukasinu - Page 9 612110
[Vrh] Go down
SLEEPWALKER
Super član
Super član
SLEEPWALKER


Broj postova : 441
Age : 31
Registration date : 11.04.2009

Generalna diskusija o Vukasinu - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Vukasinu   Generalna diskusija o Vukasinu - Page 9 Emptyčet 02 srp 2009, 10:42

Peva je Vukasin u okviru bnda valjda....Ali mislim da je bolje sto on peva nego Sajko jer Sajko ima vec Dalje ruke..Mislim da ne bi bilo fer.
Pema mi je Ok...Nije losa...
[Vrh] Go down
*Martica*
Najveći fan Nikole P.!
Najveći fan Nikole P.!
*Martica*


Female Broj postova : 1074
Age : 30
Lokacija : Nish
Registration date : 12.11.2008

Generalna diskusija o Vukasinu - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Vukasinu   Generalna diskusija o Vukasinu - Page 9 Emptyčet 02 srp 2009, 11:01

lola je napisao/la:
Hvala Tixy.U cemu je sad fazon?Prvo je to trebao Sajko da peva,pa svi zajedno,otkud sad Vuki sam,zna li neko?Meni je iskreno vec malo muka od Emotion-a,nisam videla neorganizovaniju producentsku kucu.Bolje da dignu ruke od svih pa kako se ko snadje.Po meni samo im stete svojim brilijantnim idejama.Mislim da ce daleko bolje proci ovi koji su se pokupili i otisli. Generalna diskusija o Vukasinu - Page 9 612110

Slazem se..:) Msm, drago mi je zbog Vukasina..Alii...Sta bi sa ostalima?
[Vrh] Go down
*Candy Rocks*
Početnik
Početnik
*Candy Rocks*


Broj postova : 95
Registration date : 25.08.2009

Generalna diskusija o Vukasinu - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Vukasinu   Generalna diskusija o Vukasinu - Page 9 Emptyuto 25 kol 2009, 06:22

Mislis sta bi sa ostalima u pesmi?? Eee pa vidis otvaraju usta ali nema zvuka xD Svejedno pesma je sjajna,Vuki je zasluzio! Mada volela bih da konacno izadje pesma koja ce biti SAMO njegova!!! Njega najvise gotivim od svih,taj decko je car! :)
[Vrh] Go down
vena
Na putu ka zvijezdama
Na putu ka zvijezdama
vena


Female Broj postova : 166
Age : 33
Lokacija : Podgorica
Registration date : 19.11.2008

Generalna diskusija o Vukasinu - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Vukasinu   Generalna diskusija o Vukasinu - Page 9 Emptyuto 01 ruj 2009, 06:28

Pesma mi se svidja al glupo mi je sto su ostali clanovi benda poput "pratecih vokala"....onda bolje da svako sam peva,sta ce im grupa.
[Vrh] Go down
SLEEPWALKER
Super član
Super član
SLEEPWALKER


Broj postova : 441
Age : 31
Registration date : 11.04.2009

Generalna diskusija o Vukasinu - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Vukasinu   Generalna diskusija o Vukasinu - Page 9 Emptyuto 01 ruj 2009, 15:43

Vuki u Ok ;)
[Vrh] Go down
***Bojana***
Super član
Super član
***Bojana***


Broj postova : 509
Registration date : 25.12.2008

Generalna diskusija o Vukasinu - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Vukasinu   Generalna diskusija o Vukasinu - Page 9 Emptyuto 17 stu 2009, 15:07

Evo mali klip sa Vukijem, Kiki i Karlom...ne znam samo na osnovu cega su zakljucili da se svidjaju jedno drugom XDD

http://www.exclusive.com.mk/article_item.asp?artid=23049

Btw...mislim da je ovo nov Vukijev auto....fino je izabrao :)
[Vrh] Go down
***Bojana***
Super član
Super član
***Bojana***


Broj postova : 509
Registration date : 25.12.2008

Generalna diskusija o Vukasinu - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Vukasinu   Generalna diskusija o Vukasinu - Page 9 Emptysub 12 pro 2009, 12:20

Vuki veceras u VB-Veliki mozak...
[Vrh] Go down
***Bojana***
Super član
Super član
***Bojana***


Broj postova : 509
Registration date : 25.12.2008

Generalna diskusija o Vukasinu - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Vukasinu   Generalna diskusija o Vukasinu - Page 9 Emptypon 11 sij 2010, 13:20

Stručna komisija odlučila
Vukašin Brajić predstavnik BiH na Eurosongu u Oslu

Vukašin Brajić je predstavnik Bosne i Hercegovine na 55. takmičenju Eurosonga u Oslu, odlučila je Stručna komisija koju je sačinjavalo sedam muzičkih stručnjaka.

Muziku i tekst za pjesmu "Munja i Grom" s kojom će našu zemlju predstavljati Vukašin Brajić, muzičar koji se proslavio učešćem u regionalnom showu "Operacija Trijumf", napisao je Dino Šaran, a pjesma će bosanskohercegovačkoj javnosti premijerno biti predstavljena 7. marta 2010. godine.

Stručnu komisiju koja je donijela odluku da BiH na 55. takmičenju najbolje pjesme Evrope koje se ove godine održava u Norveškoj predstavlja Vukašin Brajić, sačinjavali su Dejan Kukrić, urednik Zabavno-muzičkog programa BHT1, Jasmin Ferović, urednik muzičkog programa BH Radija1, Adnan Mušanović, muzički producent MP BHRT, Mr. Zoran Nikolić, docent na Akademiji umjetnosti Banja Luka, muzičarka Amira Medunjanin, producent Ismet Arnautalić, muzikolog Vesna Andree Zaimović i muzičar Vlado Podany.

Brajić je rođen 9. februara 1984. godine u Sanskom Mostu, a interes za muziku je pokazivao još u ranom djetinjstvu, mada zbog ratnih dejstava nije bio u mogućnosti da pohađa muzičku školu.

Zbog toga Vukašin odlučuje da se samostalno muzički obrazuje i veoma brzo savladava sviranje klavijature i gitare. Popularnost mu je donijelo takmičenje "Operacija trijumf" koje je završio kao drugoplasirani u velikom finalu. Vukašin Brajić se istakao po mnogo čemu tokom show-a i stekao naklonost mnogobrojne publike svih generacija iz svih zemalja bivše Jugoslavije. Ostao je zapamćen po svojim odličnim vokalnim i scenskim nastupima.

Dino Šaran, koji je napisao muziku i tekst za pjesmu "Munja i Grom", rođen 4. januara 1969. godine u Sarajevu.. Frontmen je bh rock sastava Letu štuke sa kojim je stekao veliku popularnost u svim zemljama regije. Jedan je od najrespektabilnijih kompozitora u BiH i Hrvatskoj. Napisao je pjesme za dobro poznate muzičke zvijezde poput Vanne, "Crvene jabuke", Luke Nižetića, ali i za zvijezdu narodne muzike Halida Bešlića.

Spomenimo i to da je Bosnu i Hercegovinu prošle godine na ovom prestižnom takmičenju koje je održano u Moskvi predstavljala grupa Regina s pjesmom "Bistra voda" koja je zauzela 9. mjesto.

Pobjednik prošlogodišnje pjesme Evrovizije bio je Alexander Ribak iz Norveške s pjesmom "Fairytale".


_________________________________


Happy, happy, radost! :)))
I Dino Saran i Vuki...pun pogodak! :)
[Vrh] Go down
annn988
Na putu ka zvijezdama
Na putu ka zvijezdama



Broj postova : 264
Registration date : 26.05.2009

Generalna diskusija o Vukasinu - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Vukasinu   Generalna diskusija o Vukasinu - Page 9 Emptyuto 12 sij 2010, 13:34

http://depo.ba/page.php?id=10475

Jesteli u kontaktu sa ostalim učesnicima "Operacije trijumf? Kako su reagirali na ovu vijest?



Da. Znaju. Vi (op.a. DEPO portal) ste me zvali mnogo ranije. Prvi. Nisam imao potvrdu te informacije. Nisam nikome ništa govorio. Poslao sam tu prijavu. Nisam hteo da trčim pred rudu. Kada je postala zvanična informacija, onda su novinari počeli da me zovu. Nisam stigao nikoga da obavestim. Onda su me počeli da zovu Nikola, Ana..."pa što ne pričaš, pa je l' istina?", ja kažem "ama ljudi nisam stigao ni da se okrenem". Čestitali su mi.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Generalna diskusija o Vukasinu - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Generalna diskusija o Vukasinu   Generalna diskusija o Vukasinu - Page 9 Empty

[Vrh] Go down
 
Generalna diskusija o Vukasinu
[Vrh] 
Stranica 9 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-
» Generalna diskusija o Ani
» Generalna diskusija
» Generalna diskusija o Ani
» Generalna diskusija o Igoru
» Generalna diskusija o Danijelu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Nikola Paunović Support - FORUM :: OT BEND :: Vukašin Brajić-
Forum(o)Bir: